انواع کمد دیواری

طراحی کلوزت در شیشه ای به سبک مدرن ویلا مازندران

رنگ دیوار اتاق خواب و ترکیب رنگی وسیله‌های موجود داخل اتاق اتخاذ ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب در الویت قرار خواهد گرفت. برای نمونه؛ بچه‌ها و کوچک‌ترها غالباً به دنباله‌ی بهره‌گیری از رنگ‌هایی روشن و شاداب‌تر هستند و بزرگ‌ترها به دنباله‌ی رنگ‌هایی می‌باشند که بتوانند دیگر اثاث‌های اتاق خواب را با آن ست بنمایند. هرچند که در این زمینه‌ها تفاوت سلیقه‌ها به چَشم می‌خورد که نهایتاً آنچه که به دست می‌آید محیطی شاداب و جذاب خواهد بود. شما می‌توانید انتخاب رنگ مناسب برای کمد دیواری اتاق خواب کودکان را بدان‌ها سپرده و آن‌ها را مجبور به استفاده از رنگ ویژه‌ای ننمایید.

ما در این مطلب از خود مایل هستیم با شما در ارتباط با کمد دیواری اتاق خواب و مدل نوین کمد دیواری ۲۰۲۲ سخن بگوییم. در سال‌های پیش جهت نگهداری از لوازم و لباس‌ها از گنجه و یا صندوقچه بهره‌گیری می‌شد. ولو همه‌چیز که بروز گردید، جای خود را به کمد دیواری داده‌اند‌. بله، هم‌اکنون از جمله وسیله‌هایی که لازم است در خانه‌ها به چشم خورد، کمد دیواری است. حال بودن این گزینه در خانه‌ها بسیار بهتر از کمدهای معمولی خواهد بود، چرا که داخل دیوار کار می‌گردد. بنابراین به همین دلیل می‌باشد که وجود آن هیچ فضایی را اشغال ننموده و به همین منظور هرروزه به محبوبیت آن افزوده می‌شود. بهتر است با ما در این مطلب از خود همراه‌مان باشید. قطعاً که ما سعی می‌کنیم بهترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

طبقه بندی کمد دیواری

طبقه بندی کمد دیواری یکی از راه‌های موثر برای سازماندهی و نگهداری از وسایل شخصی و اجناس خانه است. کمد دیواری، یک قسمت اساسی از دکوراسیون داخلی منزل را تشکیل می‌دهد و به طور عمده در اتاق خواب، حمام و سالن استفاده می‌شود. این کمدها به طور گسترده‌ای در طراحی داخلی به کار می‌روند و می‌توانند به سبک‌ها و طرح‌های مختلفی تنظیم شوند.

کمدهای دیواری دارای ویژگی‌های متنوعی هستند. طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی ارائه می‌شوند تا به نیازهای فضایی و ذائقه شخصی هر فرد بپاسخند. برخی از کمدها دارای قفسه‌های باز هستند که می‌توان در آن‌ها کتاب‌ها، جعبه‌های ذخیره‌سازی و دیگر وسایل را قرار داد. در عین حال، کمدهای دیواری با درب‌های شیشه‌ای یا چوبی نیز شیک و زیبا هستند و می‌توانند به عنوان نمایشگاه کوچکی برای ظروف یا جواهرات عمل کنند.

همچنین، برخی از کمدهای دیواری دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا کمدها را به اندازه دلخواه خود تنظیم کنید و به بهترین نحو ممکن فضای موجود را بهره‌برداری کنید. برخی از این کمدها همچنین دارای قفل‌های امنیتی هستند که به شما امکان می‌دهند اجناس گرانبها و حساس خود را در آن‌ها ذخیره کنید.

به طور کلی، کمدهای دیواری به عنوان یک راه حل عالی برای سازماندهی فضاها و بهره‌برداری از فضای خالی در منزل شما عمل می‌کنند. با توجه به تنوع طرح‌ها و اندازه‌ها، می‌توانید کمد دیواری‌ای را پیدا کنید که به بهترین شکل با سبک دکوراسیون داخلی خانه شما همخوانی داشته باشد و به نیازهایتان پاسخ دهد.

کمد دیواری اتاق خواب ساده

اگر که کمد دیواری انتخاب شده از جانب شما، کمد لباس است می‌تواند حاوی یک آویز ساده بوده و یا آن‌که حاوی طبقات و کشوها و بخش‌هایی گوناگون چون؛ مکان آویز لباس‌ها و نیز فضایی برای قرار گرفتن کفش‌ها و… باشند. اگر که حتی انتخاب شما یک کمد دیواری ساده باشد، لازم است در کمدهای لباس برای مکان آویز لباس‌ها ارتفاع بیشتری را در نظر انگاشت. این‌گونه است که لباس‌های با آویز بلند همانند؛ بارانی‌ها و مانتوهای بلند و لباس‌های مجلسی خانم‌ها، به آسانی داخل کمد جای می‌گیرد. علاوه بر این‌ها لازم است مکان آویز لباس‌ها میبایست تقریباً شصت سانتیمتر داشته باشند تا لباس‌هایی چون؛ کت و پالتوهای مردانه داخل این کمدها جای گیرد.

کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

رنگ صورتی یک اتخاذی بسیار مناسب و مطلوب برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه می‌باشد. این رنگ خواهد توانست اتاق خوابی رویایی و شگفت انگیز برای شما رقم بزند. اگر که شما یک فرد احساسی و عاطفی می‌باشید، رنگ یاد شده می‌تواند برای شما انتخابی بسیار خوب و مطلوب به نظر رسد.

کمد دیواری به رنگ بنفش؛رنگ بنفش هم از جمله رنگ‌هایی می‌باشد که کمتر فردی به سمت و سوی این رنگ می‌رود. شما می‌توانید با اتخاذ این رنگ برای کمد دیواری خود بهترین و شیک‌ترین طراحی را برای کمد دیواری خود مدّنظر قرار بدهید.

بیشتر بخوانید : کمد دیواری مدرن

رنگ قرمز برای کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

رنگ قرمز گرمای خاصی را در فضا رقم خواهد زد. شما قطعاً می‌توانید با بهره‌گیری از این رنگ طراحی داخلی زیبا و چَشم نوازی را در دکوراسیون داخلی محیط برای خویش رقم زنید. البته بهتر است از خاطر نبرید که این رنگ امکان دارد، بعد از مدّت زمانی خسته کننده بشود. بنابراین بهتر است که شما از این رنگ به حد تعادل در فضای اتاق بهره گیرید.

رنگ زرد برای کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

و امّا پایانی‌ترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب دخترانه، رنگ جذاب و گیرای زرد است. این رنگ قطعاً که می‌تواند تمامی توجه‌ها را به سمت و سوی خود جذب نماید. اگر که شما مایل هستید در اتاق خواب، رنگ کمد دیواری شما به صورت کانونی بوده و همه را به خود جذب نماید، رنگ زرد را انتخاب بنمایید.

شما می‌توانید کمد دیواری اتاق خواب دخترانه خود را به رنگ یکی از موارد نام‌برده شده در قسمت فوقانی متن انتخاب بنمایید. قطعاً که این رنگ‌ها می‌‌تواند برای اتاق خواب شما مناسب باشد.

 

طراحی و تقسیم بندی کمد دیواری اتاق خواب به سبک مدرن لویزان
طراحی و تقسیم بندی کمد دیواری اتاق خواب به سبک مدرن لویزان

کمد دیواری اتاق خواب مد روز و شیک

طبقه‌بندی درون کمدهای لباس بستگی به علاقه و سلیقه شما داشته است و قانون و قاعده خاصی را به خود نمی‌گیرد و وابسته به کاربرد مدّنظر برای این کمدها می‌توانند حاوی؛ طبقه‌بندی ها، کشوها، قفسه‌ها متعدد یا کم باشد!

ما تنها یک نمونه از کمد دیواری اتاق خواب ساده را برای شما بیان نمودیم. انتخاب کمد دیواری رخت‌خواب هم می‌تواند کاملاً به طبع و سلیقه‌‌ی شما بستگی داشته باشد.

کمد دیواری اتاق خواب یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی است که به شیوه‌های مد روز و شیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کمدها طراحی زیبا و منحصر به فردی دارند و توانایی ایجاد جلوه‌های زیبایی در فضای خواب را دارند.

کمدهای دیواری مد روز و شیک، به طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شوند. طراحی‌های ساده و زیبا با خطوط شیک و منحصر به فرد می‌توانند جلوه‌ای مدرن و زیبا به اتاق خواب ببخشند. همچنین، استفاده از رنگ‌های روشن و زنده در کمدهای دیواری مد روز، جلوه‌ای انرژی‌بخش و متفاوت به اتاق خواب می‌بخشد. ویژگی دیگری که کمدهای دیواری مد روز دارند، استفاده از مصالح با کیفیت بالا است. این کمدها از چوب با کیفیت، فلز و شیشه استفاده می‌کنند که باعث می‌شود ظاهری شیک و الگانت با کیفیتی را به اتاق خواب ببخشند.

علاوه بر ظاهر زیبا، کمدهای دیواری مد روز دارای عملکرد کارآمدی نیز هستند. با قابلیت تنظیم ارتفاع، درب‌های شیشه‌ای یا متریال‌های دیگر، و قفل‌های امنیتی، این کمدها می‌توانند به طور عالی نیازهای ذخیره‌سازی و سازماندهی وسایل شما را برآورده کنند.

مدل کمد دیواری جادار

مدل کمد دیواری جادار، یک گزینه بسیار مناسب برای ذخیره‌سازی فضای بیشتر در منزل است. با قفسه‌ها و کشوهای بزرگ، این کمدها امکان نگهداری بهینه از لباس‌ها، کفش‌ها و وسایل دیگر را فراهم می‌کنند. طراحی شیک و جادار آنها به دکوراسیون داخلی شما زیبایی و عملکردیت بیشتری می‌بخشد.

بیشتر بخوانید : کمد دیواری جدید اتاق خواب

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

رنگ دیوار اتاق خواب و ترکیب رنگی وسیله‌های موجود داخل اتاق اتخاذ ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب در الویت قرار خواهد گرفت. برای نمونه؛ بچه‌ها و کوچک‌ترها غالباً به دنباله‌ی بهره‌گیری از رنگ‌هایی روشن و شاداب‌تر هستند و بزرگ‌ترها به دنباله‌ی رنگ‌هایی می‌باشند که بتوانند دیگر اثاث‌های اتاق خواب را با آن ست بنمایند. هرچند که در این زمینه‌ها تفاوت سلیقه‌ها به چَشم می‌خورد که نهایتاً آنچه که به دست می‌آید محیطی شاداب و جذاب خواهد بود. شما می‌توانید انتخاب رنگ مناسب برای کمد دیواری اتاق خواب کودکان را بدان‌ها سپرده و آن‌ها را مجبور به استفاده از رنگ ویژه‌ای ننمایید.

از جمله حائز اهمیت‌ترین نکات در اتخاذ رنگ کمد دیواری اتاق خواب توجه و دقّت نسبت به روحیه‌ی اعضای خانواده خواهد بود. ترکیب رنگ‌های روشن و نیز ملایم همانند؛ محیطی آرام و راحت برای شما به ارمغان خواهد آورد. اتاق‌های رنگی پر شده از انرژی و حس و حال زندگی، سرزندگی را برای فرزندان ما به دنباله‌ی خود خواهد آورد. برای آن‌که شما عزیزان بتوانید بهترین رنگ را اتخاذ بنمایید، بهتر است که نسبت به اصول روانشناسی رنگ‌ها بی‌تفاوت نباشید. چرا که تأثیر شگرفی برروی ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب خواهد داشت.

طراحی داخلی تخت وکمد اتاق کودک به سبک مدرن دربند
طراحی داخلی کمد اتاق کودک به سبک مدرن دربند

کمد دیواری اتاق خواب ۱۲ متری

اتخاذ رنگ در راستای دکوراسیون اتاق خواب دوازده متری دختران نوجوان و همچنین بزرگسال میبایست بنابر علایق و سلایق آن ها در پایان ایجاد آرامش برای شخص معین بشود. بنابراین شما خواهید توانست برای اتاق خواب دختران از رنگ‌هایی چون؛ صورتی، زرد، بنفش یا قرمز که در قسمت فوقانی متن هم بررسی نمودیم، استفاده بنمایید. نکته حائز اهمیت این است که به علّت بسیار بودن لباس‌ها و وسیله‌های دختران، در نظر انگاشتن مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین کمد دیواری برای اتاق خواب ۱۲ متری نیز با در نظر انگاشتن یک محیط برای آینه و کتابخانه مهم است.

بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم در انتخاب کمد دیواری اتاق خواب نهایت دقّت عمل را به خرج بدهید. قطعاً که این‌گونه می‌توانید به بهترین‌ها دست پیدا کنید.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

بیشتر بخوانید : کمد دیوازی اتاق خواب

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
[wpforms id="7"]
Scroll to Top
Scroll to Top