سبک کلاسیک سبکی اصیل در دکوراسیون داخلی

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی

سبک کلاسیک دارای شکوه و جلال خاصی است که معمولا بارز ترین نشانه های آن سلطنتی بودن مبلمان و رنگ هاست. این سبک تأکید زیادی روی خطوط و فضاهای منحنی دارد.

سبک کلاسیک

میتوان گفت سبک کلاسیک ، سبکی منظم است که استقامت خاصی به فضا می بخشد و پایان ارزان را قبول نمی کند زیرا تمام مواد استفاده شده در آن طبیعی و یا منحصر به فرداند.

این سبک توجه کسانی که ارزش ها و سنت ها را به مدهای زودگذر ترجیح می دهند برانگیخته است . معمولا توسط افراد ثروتمند انتخاب می شود.

دیوار های گچبری شده ، مبلمان های آنتیک ف وسله های دکوری چوبی حکاکی شده ف سقف های بلند ، پرده های فاخر با پارچه های گادار چاپی، رنگ های کرم و قهوه ای و طلایی وقتی در کنار هم قرار میگیرند فضایی پر از آرامش به سبک کلاسیک را برای ما پدید می آورند.

این سبک به شدت به نظم وتقارن پایبند است ، حس اصالت را نمی توان از آن گرفت.

تقارن را شاید بتوان شاخص ترین ویژگی سبک کلاسیک دانست، مبلمان ها و وسیله ها و لوازم دکوری همه به صورت جفت هستند و معمولا در روبروی هم قرار می گیرند و نظمی خاص و ابهتی گیرا به دکوراسیون داخلی خانه می بخشند.

سبک کلاسیک سبکی اصیل در دکوراسیون داخلی

جهت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 – 02122291560

بیشتر بخوانید:

مدل کمد دیواری جادار

کمد دیواری اتاق خواب مد روز و شیک

رنگ در سبک کلاسیک

رنگ ها را در این سبک نباید فراموش کرد. رنگ هایی که در این سبک از آن ها استفاده می شود، رنگ هایی با وقار که به فضای داخلی خانه شما شخصیت می بخشند رنگ هایی مانند طیف قهوه ای، بژ و کرم. سبک کلاسیک به سبکی با رنگ های غنی و فاخر معروف است.

سبک کلاسیک مخالف کنتراست و رنگ های تند و زننده است. تمام رنگ ها باید نرم و گرم باشند و فضایی آرام و دنج برای ساکنین فراهم کند.

رنگ در سبک کلاسیک

بیشتر بخوانید:

کمد دکوری پذیرایی

انواع کمد دیواری

رنگ، در سبک کلاسیک در معماری داخلی بیشتر از طبیعت الهام گرفته است. رنگ ها باید آرام، متین، نرم و گرم باشند.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top