واک این کلوزت یا کلوزت روم به چه معنی است ؟

طراحی مدرن واک این کلوزت ویلا فشم

واک این کلوزت یا کلوزت روم به چه معنی است ؟اتاق کلوزت اتاق پرو بزرگی است که در در آن قفسه و دراورهایی برای نگهداری لباس و کفش و جود دارد و همچنین آینه های  قدی و پاف یا یک کناپه برای پوشیدن کفش و تعویض لباس در ان قرار دارد و معمولادسترسی و نگهداری کفش و لباس و تفکیک لباسهای مختلف در آن راحتر است.

واک این کلوزت یا کلوزت روم به چه معنی است ؟

در خانه های لوکس و لاکچری امروزه واک این کلوزت یا کلوزت روم خیلی مهم است. اتاق کلوزت اتاق پرو بزرگی است که در در آن قفسه و دراورهایی برای نگهداری لباس و کفش و جود دارد و همچنین آینه های قدی و پاف یا یک کناپه برای پوشیدن کفش و تعویض لباس در ان قرار دارد و معمولادسترسی و نگهداری کفش و لباس و تفکیک لباسهای مختلف در آن راحتر است.در اتاق لباس،معمولا لباس ها به تفکیک چیدمان می شوند. فضاهایی برای لباس های رسمی، لباس های بلند و پیراهن، قفسه های کیف و کفش، اکسسوری و …طراحی می شود.

جنس کمدهای اتاق لباس یا واک این کلوزت

کمد های واک این کلوزت را بسته به سلیقه و بودجه ای که در نظر گرفته اید میتوانید به ترتیب با متریال ها ام دی اف روکش ملامینه، هایگلاس های براق، ممبران های روکش وکیوم و رنگ های پولیشی و پلی استر سفارش دهید که هر یک طرفداران خود را دارند و این نکته را نباید فراموش کنید که هارمونی و سازگاری با کلیات دکوراسیون منزل را میبایست رعایت کرد و در انتخاب نوع متریال و جنس بدنه ها و نمای خارجی از جنس مرتبط با سبک دلخواه انتخاب کنید.

طراحی کلوزت در شیشه ای سبک مدرن نیکفرد
طراحی کلوزت در شیشه ای سبک مدرن

اهمیت نورپردازی واک این کلوزت

نورپردازی مناسب در اتاق لباس یکی از مهم ترین عناصر بشمار می آیند. چون این فضاها اکثرا از نور طبیعی بهره مند نبوده و با نورهای مصنوعی باید روشنایی فضا را فراهم کرد. شدت و جای قرارگیری نورها باید به گونه ای باشد که رنگ لباس ها به خوبی دیده شوند و همچنین سایه کمتری در آنها مشاهده شود.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هومن، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top