بازسازی خانه های قدیمی

طراحی نشیمن و تی وی روم مدرن دربند

بازسازی خانه های قدیمی درابتدا مرحله بازسازی برداشتن دیوارهای مزاحم و بعد بازسازی و تعمیرات ساختمان است . آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق‌های تو در تو و کلی دیوار قطور که با مصالح زیاد ساخته شده‌اند جزء مواردی هستند که باید در بازسازی خانه های قدیمی در نظر گرفته شوند.

بازسازی خانه های قدیمی

وقتی تصاویر بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد را ببینید اصلا باور نمی کنید این خانه مدرن همان منزل قدیمی تان باشد.

در دکوراسیون داخلی برای بازسازی خانه قدیمی از تخریب هم استفاده می کند.

اولین مراحل بازسازی ساختمان برداشتن دیوارهای مزاحم و بعد بازسازی و تعمیرات ساختمان است.

طراحی داخلی ناهارخوری به سبک مدرن ولنجک
طراحی داخلی ناهارخوری به سبک مدرن

حفظ چهار چوب ها

در بازسازی خانه های قدیمی غالبا با زیربنای ساختمان کاری نخواهید داشت. فقط با مصالح جدید و حذف و اضافه کردن بخش‌هایی از خانه می‌توانید همه‌ی آنچه که می‌خواهید را یک جا داشته باشید.

بازسازی یک به یک اجزای خانه های قدیمی

آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق‌های تو در تو و کلی دیوار قطور که با مصالح زیاد ساخته شده‌اند جزء مواردی هستند که باید در بازسازی خانه های قدیمی در نظر گرفته شوند.

منظور از بازسازی خانه قدیمی چیست

بازسازی خانه قدیمی مسکونی یا یک واحد اداری به گونه ای است که تاسیساتی که دچار مشکل شده صدمه دیده و یا قدیمی است را بهبود می بخشد.

حس بازسازی و تغییر و تحول در دیوار های اتاق های منزل می‌تواند در بهبود روی روحیه اعضای خانه موثر باشد که همین موضوع علاوه براینکه آرامش فردی را افزایش می‌دهد، موجب پیشرفت و شکوفایی توانایی های کودکان و سایر افراد یک خانواده خواهد شد.

طراحی ناهارخوری به سبک مدرن ویلا نور
طراحی ناهارخوری به سبک مدرن

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هومن، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top