خدمات شرکت عرشا هوم

طراحی معماری

طراحی داخلی ، طراحی نما و طراحی محوطه
طراحی سه بعدی کل فضا با جزئیات
مشاهده کنیم

ساخت و ساز

ساخت و ساز آپارتمان و ویلا
ساخت آپارتمان و ویلا با بهترین کیفیت
مشاهده کنیم

بازسازی

بازسازی مسکونی و اداری
بازسازی صفر تا صد پروژه های مسکونی و اداری در کوتاه ترین زمان ممکن با زیرسازی اصولی و استاندارد
مشاهده کنیم

دکور چوبی

ساخت انواع کابینت لوکس و کمد دیواری
ساخت انواع کابینت، کمد دیواری، میز تلویزیون و ... در کارگاه تخصصی عرشا هوم
مشاهده کنیم

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد.

گروه معماری عرشا هوم از سال 1390 در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت بوده و همواره با بروز رسانی اطلاعات خود و مشاوره های اصولی متناسب با شرایط شما و همچنین احترام به حقوق مشتریان در جهت جلب رضایت شما پرداخته است. هدف ما این است با جمع آوری بهترین متخصصان در تیم خود، رویاهای شما را به سبک منحصر به فرد، به واقعیت تبدیل کنیم و همچنین سعی میکنیم فضای راحت برای زندگی و آرامش شما ایجاد کنیم. ما نگرانی های شما را در این حوزه برطرف می کنیم و زندگی شما را بهتر و زیباتر و مجلل تر می کنیم.

ما روش منحصر به فردی برای کار با مشتری و خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهیم.ما در ایران هستیم، در سراسر جهان کار طراحی انجام می دهیم.

 

روند کاری شرکت عرشا هوم جهت انجام قرارداد طراحی و اجرا

1) آشنایی:

ابتدا جلسه آشنایی با کارفرما بصورت حضوری در شرکت یا از طریق تماس تصویری برگزار می کنیم تا از نیازهایشان در مورد پروژه آگاه شویم.

2) قرارداد طراحی:

بعد از جلسه آشنایی و توضیحات کافی به کارفرما و تایید شرکت عرشا هوم، قرارداد طراحی را منعقد می کنیم. کارشناسان ما طی 48 ساعت پس از قراداد طراحی جهت برداشت وضع موجود در محل پروژه حضور پیدا می کنند، که با بدست آوردن نقشه اولیه کار، طراحی معماری جهت ارائه نقشه فاز اول انجام می گردد. ما در این مرحله سعی می کنیم چند آلترناتیو بصورت نقشه دو بعدی به کارفرما ارائه دهیم، که پس از تایید یکی از نقشه ها، آنرا به سه بعدی طراحی می کنیم. در طراحی سه بعدی به تمامی جزئیات توجه می کنیم که پروژه با توجه به بودجه کارفرما و جدیدترین طرح های روز جهت لوکس شدن فضاها، انجام گردد. پس از اتمام طراحی سه بعدی، کارفرما جهت روئیت و بررسی طرح در شرکت حضور پیدا می کند تا در مورد جزئیات و متریال استفاده شده در طراحی به ایشان توضیح دهیم.

3) قرارداد اجرا:

پس از تایید طراحی سه بعدی صورت گرفته، در مورد اجرای کار با کارفرما وارد مذاکره می شویم که پس از توافقات انجام شده، قرارداد اجرای کار بصورت مدیریت پیمان و یا پیمانکاری را منعقد می کنیم.

“ماموریت ما خلق رویاهای شماست”

مدیر فنی و مهندسی
مهندس امیرحسین خیری
مدیر طراحی و معماری
مهندس مونا رستم خان
مدیر اجرایی و معماری
مهندس میلاد رفیعی
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button