طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی داخلی مسکونی پیروزی کتابخانه نشیمن

طراحی دکوراسیون داخلی منزل چگونه باید باشد

طراحی دکوراسیون داخلی منزل نقشی اساسی در بالا بردن روحیه فرد و احساس شادی در خانه دارد. جایی که احساس با رنگ روبرو می‌شود و با محیط پیرامون خود و سلیقه افراد مطابقت پیدا می‌کند حتما تاثیرات مثبتی را به دنبال خواهد داشت. طراحی و دکوراسیون داخلی خانه و همچنین تغییرات اشکال و نور جنبه مثبتی بر زیبایی بصری، روحیه سرنشینان و احساس لذت افراد دارند که باعث می‌شوند آرامش را افراد درخانه خودشان تجربه کنند.

افراد واکنشهای متفاوتی نسبت به دکوراسیون داخلی‌های مختلف از خود نشان می‌دهند، که موجب بهبود بخشیدن عملکرد فیزیکی و روانی فضا برای راحت‌سازی زندگی در آن است از این رو طرح‌های دکوراسیون داخلی باید به گونه‌ای طراحی شوند که منطبق با خواسته‌های درونی انسان باشد. دکوراسیون داخلی که به‌عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده‌است، بهینه‌سازی فضاهای داخلی ساختمان به‌منظور انجام فعالیت‌های روزمره یعنی زندکی و کار است.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل چه ویژگی‌هایی دارد

اگر با دانش و توسط فردی حرفه‌ای کار دکوراسیون داخلی خود را انجام بدهید وسایل در بهترین جای خود قرار می‌گیرند و محیط برای شما دلنیشن‌تر، کارامدتر خواهدبود. در دکوراسیون داخلی اداری و تجاری رعایت اصول چیمان باعث افزایش فروش و بازدهی کار می‌شود، دسترسی مشتریان به کالا، نحوه چیدن قفسه‌ها و دکور‌ها، مسیر عبور مشتری از انتخاب تا خرید کالا تا حتی بیرون رفتن مشتریان و غیره باید برنامه ریزی و مشخص شود. رسیدن به محل کار ضمن احترام به مشتری و جذب درآمد بیشتر باعث می‌شود کارکنان از فضای کار خود لذت بیشتری ببرند و بازدهی کاری شما بالاتر برود.

جزئیات طراحی دکوراسیون داخلی منزل

استفاده از رنگ‌هایی متناسب با فعالیت شما جاذبه‌های بصری کار شما را بیشتر میکند و هر رنگ می‌تواند تاثیر مستقیم روی بیننده گذاشته و با نورپردازی مناسب، جلوه‌ی بصری ایجاد شده کامل شود و فرم و رنگ جدید وارد جسم کاری شما شده و آن را متحول سازد. در منزل هم باید وسایل در بهترین نقطه دسترسی باشند. برای مثال در آشپزخانه ماشین ظرفشویی باید در دسترس سینک قراربگیرد.

اهمیت نورپردازی در دکوراسیون داخلی

سبک انتخاب شده‌ی محیط و کاربری فضا بسیار در این قسمت تفاوت ایجاد میکند. مثلا درکارهای اداری بیشتر توصیه می‌شود نورپردازی توکار انجام شود. یا در منازل مدرن کلیه لوسترها حذف شوند و با نور‌های توکار و مخفی روشنایی محیط تامین شود. اما در سبک‌های کلاسیک، نئوکلاسیک، سنتی روستیک، لوستر از عوامل مهم تاثیر‌گذار در دکوراسیون است و باید با نهایت دقت انتخاب شود، هم ازنظر جنس هم رنگ هم فرم و شکل بدنه کاملا باید با محیط ست شود.

ارتفاع لوستر درجاهایی که لازم است باشد، بسیار تاثیر‌گذار در خروجی کار شماست. در محیط‌های تجاری و اداری برای ایجاد صمیمیت و انرژی در فضا می‌تواند از نور و لوستر‌های سبک استفاده کرد و فضا را با نوری ملایم دکوراتیو کرد و جذابیت‌ها را افزایش داد. و باید ارتفاع و حجم لوستر با توجه به ارتفاع و مساحت محیط انتخاب شود. و در ظاهر مکمل هم باشند

نورپردازی فقط روشن شدن محیط نیست و بازی با نور در سطوح و لول‌های مختلف است که نورپردازی یک محیط را شکل داده‌است. برخورد نور صحیح و زیبا با یک دکور یا جسم می‌تواند در زیبایی آن تاثیر زیادی بگذارد. نورپردازی هوشمند سطح کار شما را بالاتر برده و کارایی و استفاده شما را دوچندان می‌کند.

سبک مینیمال در خانه کاشانی
نورپردازی در دکوراسیون داخلی نشیمن

قسمت‌های اصلی طراحی دکوراسیون داخلی منزل

برای رسیدن به یک پروژه‌ی ایده آل کلیه قسمت‌ها مهم هستند و هرکدام باید مورد توجه قرارگیرند وبا یکدیگر در نهایت هماهنگی باشد و به عنوان سبک، مکمل همدیگر باشند. سقف، دیوار‌ها، دکور‌ها، کابینت، پارتیشن‌ها و کف هریک باید در ابتدا درقالب فرم به هماهنگی رسیده و سپس به ترتیب جنس، رنگ و بافت مکمل‌هم شوند.

بهتر است فضا‌سازی هر محیط از طریق سقف، پارتیشن و دکورها انجام شود و برای هر فضا طراحی داخلی متناسبی تعریف شود تا با ورود به هر فضا متوجه کاربرد و هدف اصلی آن شده که از ورودی تا اتاق‌ها را شامل می‌شود. با وجود فضاسازی و طراحی داخلی متناسب، انتخاب وسیله‌ها و دکوراسیون داخلی را با جزئیات بیشتر دنبال می‌کنید.

در منزل هم باید وسایل در بهترین نقطه دسترسی باشند برای مثال در آشپزخانه ماشین ظرفشویی باید در دسترس سینک قراربگیرد. فر و ماکروویو باید در نزدیک‌ترین حالت به میز کار تعبیه شده در آشپزخانه قرار بگیرد. نهار خوری باید در دسترس آشپزخانه باشد و مسیر آن فاصله‌ی کم تا آشپزخانه داشته‌باشد.

بهتر است اگر قاب عکس یا تابلویی زیبا هماهنگ با محیط دارید در کنار فضای نهار خوری از آن‌ها استفاده کنید. مبلمان باید با توجه به پلان محیط و بصورت مکمل انتخاب شده و جوری چیده شود که عبور و دسترسی را محدود نکند. بیشتر قسمتی که در دکوراسیون داخلی منزل به چشم می‌آید مبلمان می‌باشد.

تاثیر فرم، بافت و رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در¬ابتدا باید در فرم اشکال به ترتیب اولویت و کاربرد به هماهنگی رسید و در راستای سبک مشخص شده کار را پیش برد و بعد اجناس هم جنس را باهم ست کرده و رنگ و بافت آن‌ها را انتخاب خواهیدکرد. رنگبندی محیط باید با توجه به طراحی داخلی آن صورت بگیرد. نیازی نیست که همه‌ی متریال‌ها با هم ست باشند بلکه باید کنتراست خوبی ایجاد کنند. برای درک بهتر رنگبندی می‌توان از طرح‌های سه بعدی بیشترین استفاده را برد. چوب‌ها با هم ست می‌شوند، پارچه‌ها مثل فرش، مبل و پرده‌ها با هم ست می‌شوند.

در هر سبک باید بافت متریال‌ها با دقت انتخاب شوند. بافت کاغذ دیواری باید به نحوی باشد که با محیط ست شود و شستشوی آن راحت انجام بگیرد. از متریال‌های مات در کارهای مدرن بیشتر استفاده کنید و برای کارهای کلاسیک ترکیبی درنظر بگیرید. در کارهای مدرن شیشه، آینه خاص که در جایی مناسب قراربگیرد می‌تواند زیبایی بخش محیط شود.

عناصری که به دکوراسیون داخلی جلوه می‌بخشند

حذف جزئیات زیاد در دکوراسیون داخلی و استفاده از کفپوشی جذاب برای محیط که بیشترین وظیفه را برای کاربری و رنگبندی محیط دارد. استفاده از تابلو‌ها، قاب عکس‌ها در جای درست و استفاده از آینه در مناطقی از محیط که کوچک هستند می‌تواند به کار عمق بیشتری بدهد. استفاده از گلدان و گیاهان در قسمت از هرفضا با هر کاربری به‌کار شما انرژی و زیبایی می‌دهد که این نوع گیاهان می‌توانند طراحی شده و ویژه باشند یا می‌توانند بصورت آماده خریداری شوند. ضمن آنکه می‌توانید از گیاهان در راهرو‌ها، مسیر‌های عبور و مشاعات خود استفاده‌کنید.

استفاده از شومینه با توجه به سبک محیط می‌تواند جذابیت فضا را دوبرابرکند. کتابخانه‌ای مدرن و لوکس طراحی شده درنظر بگیرید. کار شما جلوه‌ی ویژه‌ای پیدا خواهدکرد ضمن آنکه این فضا میتواند در محیط ویژه یا در اتاق کار، کنار نهار خوری، نشیمن یا اتاق خواب باشد.

ایجاد دکور‌های مناسب و مینیمال برای وسایل تزئینی با انتخاب متریالی مناسب، داشتن دیواری خاص در محیط که با متریال ترکیبی برای محیط شما طراحی شده باشد، استفاده از فرش و پرده متناسب با سبک، مبلمان و فضا به دکوراسیون شما جلوه می‌بخشد.

طراحی داخلی مدرن نشیمن اتاق خواب دختر الهیه
استفاده از وسایل تزئینی در دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی منزل به فرآیندی اطلاق می‌شود که با استفاده از نرم افزار‌های مخصوص مانند اتوکد طرح‌های زیبایی برای قسمت داخلی ساختمان کشیده می‌شود. در ادامه پس از تایید طرح اولیه، طراحی داخلی اجرا شده و ساختمان با تغییرات زیادی مواجه خواهدشد. طراحی داخلی کمک می‌کند تا از یک فضای محدود و کوچک بیشترین‌استفاده را داشته‌باشیم. طراحی داخلی برای هر متراژی قابل اجرا است. افرادی که متراژ منزل‌شان زیر 100 متر می‌باشد، با مراجعه به شرکت طراحی داخلی می‌توانند، حداکثر استفاده را از فضای داخل منزل داشته‌باشند. طراحی داخلی منزل یک امر تخصصی و حرفه‌ای بوده که با اجرای آن می‌توان از فضای محدود استفاده‌ی نامحدود داشت.

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی تابعی از فاکتورهای متعددی هم چون؛ نوع آب و هوا، مساحت منزل و سبک معماری می‌باشد. با این وجود محدودیت‌های مختلفی برای طراحی داخلی وجود دارد، به‌عنوان مثال طراحی داخلی شهرهای بندر جنوب متفاوت از طراحی داخلی شهرهای بندر شمال کشور می‌باشد. طراحی داخلی مدرن یک سبک جذاب و متفاوت می‌باشد که تمامی شرایط موجود را درنظر گرفته و سپس بر اساس آن‌ها یک طراحی مناسب انجام خواهدشد. طراحلی داخلی مدرن و دکوراسیون داخلی هر دو در کنار هم سبب زیباتر شدن منزل خواهند و تاثیرگذاری بهتری خواهند داشت. زمانی‌که ابتدا طراحی داخلی منزل به سبک مدرن انجام شده‌باشد، بابهترین شکل ممکن می‌تواند طراحی دکوراسیون داخلی مدرن را اجرا کرد.

شرکت طراحی داخلی

زمانی شاهد زیباترین طراحی داخلی برای منزل و یا محیط کار خواهیم بود که از متخصصین این حرفه کمک گرفته باشیم. شرکت طراحی داخلی متشکل از کارشناس‌های مختلف در زمینه‌های متعدد بوده که تجمع تخصص‌های ایشان قادر به ایجاد یک طراحی داخلی فوق العاده و صد البته استاندارد و اصولی خواهد شد. زمانی که یک پروژه به شرکت طراحی داخلی سپرده می‌شود، ابتدا محاسبات مختلفی در این زمینه انجام خواهدشد و پس از برآورد هزینه‌های مختلف، زیرنظر کارفرما طراحی داخلی به سرانجام می‌رسد. شرکت طراحی داخلی بر اساس محاسبات و برآوردهایی که انجام می‌دهد، طرح‌های مختلفی از طراحی داخلی را برای کارفرما ارائه می‌کند که دارای رنج قیمت متفاوتی هستند، با این وجود کارفرما با هر بودجه‌ای که دارد می‌تواند دست به تغییر طراحی داخلی منزل بزند، که یکی از ویژگی‌های مثبت‌های مراجعه به شرکت طراحی داخلی می‌باشد.

زیباترین دکوراسیون داخلی منزل

زیبایی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر مستقیمی بر انرژی مثبت و فنگ‌شویی دارد. چیدمان وسایل و دکوراتیوهای درون منزل ذوق و سلیقه‌ی بانو خانه را نشانه خواهد گرفت. با توجه به مساحت و نوع معماری که در منزل بکار رفته است، نمی‌توان از یک الگوی خاص برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. از این رو دکوراسیون داخلی با محدودیت‌هایی مواجه خواهدبود و شاهد یک سری قوانین و اصول برای طراحی دکوراسیون داخلی هستیم. با آگاهی از این قوانین و کمی خوش‌سلیقه‌گی می‌توان زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را داشت.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن

یکی از جذابیت‌های دکوراسیون داخلی منزل این است که مطابق با زمانه درحال تغییر و ارتقا می‌باشد. اصطلاح دکوراسیون داخلی منزل مدرن از یک چیدمان خاص و زیبا که هماهنگی‌ های زیادی با تکنولوژی و فناوری‌های امروز دارد، رونمایی می‌کند. دکوراسیون داخلی مدرن سعی دارد تمامی چیدمان‌های قدیمی و از مد افتاده را کنار بگذارد و یک الگوی جدید و بهتر معرفی کند. زمانه که منزل با سبک‌های معماری مدرن ساخته شده‌است، باید دکوراسیون داخلی منزل نیز مدرن و جدید باشد. زمانی‌که دست به‌تغییر زده و دکوراسیون داخلی را به روز می‌کنید، تغییرات چشمگیری ایجاد خواهدشد که حال و هوای منزل و افراد را بهتر خواهدکرد. البته به شرطی که به درستی دکوراسیون داخلی منزل مدرن را اجرا کنیم.

اصول دکوراسیون داخلی منزل

در گذشته بنا به سلیقه و نظر افراد شروع به چیدمان وسایل و طراحی دکوراسیون داخلی منزل می‌کردند، اما با تغییر جوامع و پیشرفت‌هایی که در ابعاد مختلف شاهد آن هستیم، دکوراسیون داخلی منزل نیز از اصئل و استاندارد‌های مختلفی پیروی می‌کند. یکی از اصول دکوراسیون داخلی منزل پیروی از شرایط آب و هوایی است. در مناطق گرمسیری باید برای دکوراسیون داخلی از متریالی استفاده کرد که گرما را به خود جذب نمی‌کنند و سبب خنک‌تر شدن منزل نیز می‌شوند، در شهرهای مستعد باران نیز متریال وسبک دکوراسیون باید به‌نحوی باشد که رطوبت زیاد موجود در هوا سبب آسیب رسانی و تخریب آن‌ها نشود. جدا از عوامل خارجی تعیین کننده در دکوراسیون داخلی، یک اصول وجود داشته دکوراسیون داخلی را با محدودیت روبه‌رو کرده‌است. از این رو لازم است تا با افراد متخصص در این زمینه برای دکوراسیون داخلی منزل مشورت کرد.

طراحی داخلی پذیرایی الهیه
طراحی داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک ساختمان است، از این رو که قلمرو کد بانوی خانه محسوب می‌شود، باید به بهترین شکل ممکن طراحی شده و دکوراسیون داخلی آن انجام شود. در حال حاضر طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه با روش‌های خاصی انجام می‌شود، با وجود سادگی که دارد، اما بسیار جذاب و منحصر به فرد است. آشپزخانه یک محیط کوچک اما پر از وسایل مختلف است. در دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید برای هرکدام از وسایل مکان مناسبی درنظر گرفت، که البته نباید خارج از محدوده‌ی استانداردهای مربوطه باشد. برای کاهش خطر اشتعال مکان قرارگیری اجاق گاز باید با فاصله از سایر دستگاه‌ها هم چون یخچال و یا لباسشویی باشد. دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه تنها شامل وسایل برقی و ظروف آشپزخانه نمی‌باشد، یک سری دکوراتیو زیبا و خاص مناسب این محیط وجود داشته که سبب اثرگذاری بیشتر دکوراسیون داخلی آشپزخانه می‌شود.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده

زمانی که وارد خانه‌ای می‌شویم، در همان ابتدا حال و هوای خاصی به مخاطب منتقل می‌شود. بعضی از خانه‌ها دلگیر و به عکس بعضی دیگر دلباز و انرژی بخش هستند. دکوراسیون داخلی منزل تعیین کننده‌ی این انرژی‌های مثبت و منفی است که مخاطب را درگیر می‌کند. بی‌شک همه خواهان دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده‌ای هستند، برای داشتن دکوراسیون زیبا و در عین‌حال مدرن و خاص باید فاکتور‌های زیادی را مد نظر داشت و از تمامی نکات مربوط به دکوراسیون داخلی آگاه بود. البته کار آسانی نیست و نیاز به تحقیق و مطالعه‌ی فراوان دارد، اگرشما نیز از دکوراسیون‌های قدیمی خسته شده‌اید و خواهان ایده‌‍های جدید و فوق العاده هستنید، بهترین راه‌حل مراجعه به یک موسسه‌‍ی طراحی و دکوراسیون داخلی منزل می‌باشد. کار را به کاردان بسپارید و از نتیجه‌ی فوق العاده و بی‌نظیر آن لذت ببرید.

دکوراسیون منزل عروس

وقتی کلمه عروس را می‌شنویم، انرژی مثبتی از آن ساطع می‌شود. رنگ سفید، برپایی جشن، وسایل نو و جدید همگی همراه با کلمه‌ی عروس تداعی می‌شوند. درگذشته هنگام ازدواج، یک اتاق را به عنوان حجله در اختیار عروس و داماد قرار می‌دادند، تا زندگی خود را از آنجا شروع کنند. حجله یک اتاق ساده نبود، با استفاده از وسایل و دکوراتیو‌های مد روز حجله را تزئین می‌کردند و ظاهری زیبا به آن می‌بخشیدند. امروزه زوج‌ها برای شروع زندگی منزلی جداگانه دارند، و تزئین حجله جای خود را به دکوراسیون منزل عروس داده است. دکوراسیون منزل عروس با وجود این که از اصول اولیه طراحی و دکوراسیون داخلی پیروی می‌کند، اما دارای آیتم‌های خاصی بوده که تنها برای منزل عروس از آن‌ها استفاده می‌شود. برای زیبا‌تر شدن دکوراسیون منزل عروس معمولا یک تم خاص با طیف روشن که اغلب فضا را در بر می‌گیرد، انتخاب می‌شود. گل‌های طبیعی و تزئینی زیادی در منزل عروس بکار می‌رود. پاپیون و نوارهای رنگی مختلفی در کنار وسایل قرارداده می‌شود که شروع زندگی مشترک را با چنین تزئیناتی زیباتر می‌کنند.

دکوراسیون منزل سنتی

با وجود این که هر روز شاهد ظهور یک دکوراسیون مدرن جدید هستیم، افراد زیادی هنوز تابع دکوراسیون منزل سنتی هستند. البته این نوع دکوراسیون مانند سبک زندگی گذشتگان نیست، سبک و مدل سنتی باکمی تغییر باسبک زندگی امروزی تلفیق شده و دکوراسیون منزل سنتی شکل گرفته‌است. این سبک مزیت‌های زیادی دارد، هیچ وقت قدیمی نشده و صمیمیت خاصی در آن موج می‌زند. در گذشته فرش ایرانی یکی از مهم‌ترین وسایل منزل بوده است، اما درحال حاضر و در دکوراسیون‌های مدرن به جای فرش از کف پوش‌های جدید و مختلف استفاده می‌شود. در دکوراسیون منزل سنتی با وجود این که کف ساختمان از کفپوش‌های جدید تشکیل شده‌است، اما یک الی دو فرش اصیل و زیبا بر روی آن پهن شده که جذابیت خاصی به منزل می‌بخشد. تلفین دنیای مدرن و سبک چیدمان سنتی بسیار جذاب و خاص خواهدبود.

زیباترین دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل در برگیرنده‌ی تمامی وسایل منزل اعم از؛ مبلمان، سرویس خواب، کاغذ دیواری، آینه و کنسول، بوفه و… . می‌باشد. زمانی‌که این وسایل را در کنار هم قرارداده و چیدمان آن‌ها را انجام می‌دهیم، دکوراسیون داخلی انجام شده‌است. اما هیچ تضمینی ندارد که این دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد باشد. چرا که هماهنگی رنگ‌ها، مدل و نوع هر کدام از وسایل موجود باید به نحوی باشد که از زیبایی دکوراسیون نکاهد. قطعا همه به دنبال زیباترین دکوراسیون منزل هستند. اما اگر از روش و اصول اولیه مربوط به دکوراسیون داخلی پیروی کنید، باهمان وسایل موجود می‌توانید زیباترین کوراسیون منزل را از آن خود کنید. برای سهولت دراین امر مراجعه به شرکت طراحی داخلی بهترین گزینه پیش‌رو می‌باشد.

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

با وجود آپارتمان سازی‌ها، متراژ خانه‌ها کاهش یافته‌است. از قابلیت‌های دکوراسیون داخلی منزل کوچک این است که با استفاده از آن منزل کوچک با فضای محدود مناسب زندگی یک خانواده دارای فرزند نیز خواهدشد. اما به نحوی که با بهره‌مندی از اصول مناسب دکوراسیون انجام شود. متریال چوبی و‌ام دی اف دی چنین منازلی بیشترین کاربرد را دارد، به جای استفاده از بوفه و یا درآورهای مختلف، باکس‌های متعددی بر روی دیوار نصب خواهدشد. به عنوان مثال تلویزیون و کتابخانه بر روی دیوار نصب خواهدشد. با استفاده از پلکان چوبی سقف خانه را به دو قسمت تبدیل کرده و از فضای موجود نهایت بهره را می‌برند. در دکوراسیون داخلی منزل کوچک وسایل مورد استفاده بسیار با اهمیت است.

دکوراسیون منزل ایرانی ساده

هر کشور یک سبک به خصوص از دکوراسیون منزل را به خود اختصاص دادهاست. یکی از زیبا‌ترین دکوراسیون‌های موجود درجهان، دکوراسیون منزل ایرانی می‌باشد. وسایل دکوراتیو در سبک ایرانی وجود داشته که در تمامی خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گل‌های طبیعی و گیاهان زینتی نیز از مهم‌ترین عناصر موجود در دکوراسیون منزل ایرانی هستند. زمانی یک چیدمان جذاب و خاص خواهد بود که تنها یک سبک از پیش تعیین شده را دنبال نکند. فرهنگ و آداب و رسوم باید در دکوراسیون دخیل باشد. دکوراسیون منزل ایرانی با وجود سادگی بسیار زیبا و جذاب است و انرژی‌های مثبت و آرامش بخشی درون آن جریان دارد. اگر به دنبال یک سبک زیبا، خاص و در عین حال ساده برای چیدمان منزل خود هستید، پیشنهاد ما به شما دکوراسیون منزل ایرانی می‌باشد.

طراحی داخلی مدرن نشیمن بلوار فردوس شرق
طراحی داخلی مدرن و ساده نشیمن

دکوراسیون جدید منزل

یکی از چالش‌هایی که دکوراسیون داخلی با آن مواجه هست، دمده شدن یک سبک خاص و سایل بکار رفته در آن می‌باشد. از این رو افراد همیشه دکوراسیون جدید منزل را دنبال می‌کنند. به عنوان مثال در گذشته برای نگهداری مبل‌ها از کاورهای مخصوص استفاده می‌شد، درصورتی که استفاده از هر نوع کاور در دکوراسیون جدید منزل کاملا منسوخ شده است. اگر فرد به روزی هستید باید در دکوراسیون داخلی نیز این خصلت را حفظ کنید. در دکوراسیون‌های جدید فناوری بیشترین جایگاه را داشته و وسایل‌های قدیمی که دیگر قابل استفاده نمی‌باشند، به‌کلی حذف شده‌است. برای آگاهی از جدیدترین سبک‌های دکوراسیون داخلی منزل بایستی باشرکت طراحی داخلی در ارتباط باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی عرشا هوم

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه‌ای است. برای انجام این کار، کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می‌باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top