دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن

طراحی داخلی مدرن اتاق خواب مستر الهیه

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن از جمله مهم ترین قسمت های یک خانه به شمار می رود. زیرا این اتاق مکان استراحت اشخاص است تا بتوانند پس از یک روز کاری طاقت فرسا، با خوابی راحت و دلنشین برای فردا حاضر و آماده شوند. به همین دلیل است که باید توجه مخصوصی به سبک دکوراسیون این اتاق خواب داشت. ما ضمن این متن از خود در عرشا هوم دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن را بررسی خواهیم کرد. لطفاً با ما در امتداد این متن از خود همراه شوید.

چگونه می توانیم یک اتاق خواب مدرن برای خود داشته باشیم؟

داشتن اتاق خواب از جمله ضروریات هر خانه ای تلقّی می شود و افراد منزل باید در اتاق خواب خود حس و حال راحتی داشته باشند. این مکان، فضایی در راستای کسب آرامش و استراحت خواهد بود و سبک دکوراسیون مدرن می تواند به شما در راستای این موضوع کمک نماید. در امتداد متن خود به چگونگی آن می پردازیم.

در اختیار داشتن یک تخت خواب راحت که از جمله حائز اهمیت ترین تجهیزات موجود در اتاق خواب می باشد، پایه ترین و اصلی ترین راه برای برقراری مکانی جهت کسب آرامش و استراحت خواهد بود. حال تخت خواب تنها وسیله نیست! بلکه سایر وسیله ها درون اتاق خواب است که در شکل ظاهری اتاق خواب از خود تأثیر شگرفی برجای می گذارد. به عنوان نمونه؛ رنگ اتاق خواب شما و وسیله های استفاده شده در آن از جمله فاکتور های اساسی در اتاق خواب خواهد بود و با استناد به این که رنگ غالب مورد استفاده در دکوراسیون اتاق مدرن اغلب طیف های رنگی سفید می باشند، می توان چنین بیان نمود که دکوراسیون مدرن ایجاد و گسترش احساس آرامش در اتاق خواب را به همراه می آورد. البته که در این میانه ها انتخاب رنگ کاملاً و کاملاً به سلیقه شما بستگی خواهد داشت و امکان دارد در این بین فردی از رنگ سفید اصلاً در دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن بهره نگیرد.

رنگ و مبلمان و وسایل هنری ظریف در اتاق خواب؛

یک اتاق خواب مدرن باید ترکیبی از رنگ ها و مبلمان مدرن در کناره ی استفاده از وسیله های هنری ظریف و زیبایی باشد که در عین سادگی و شیک بودن، یک مکان شگفت انگیز در مقابل دیدگان شما ایجاد نماید. اگر که شما خود مایل هستید یک اتاق خواب مدرن برای خود طراحی کنید، دستتان در این مسیر باز خواهد بود. شما می توانید در بینابین رنگ های ملایم موجود یکی را انتخاب نموده و دیوارهای اتاق خواب را رنگ آمیزی کنید. البته که شما می توانید به جای رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب از کاغذ دیواری نیز برای آراستن دیوارها استفاده کنید. البته طرح هایی که برای اتاق خواب مدرن مورد استفاده قرار می گیرند، نباید پر زرق و برق باشند و بهتر است برای اتاق خواب خود از طرح های ساده و شیک استفاده بنمایید.

طراحی داخلی مسکونی پیروزی اتاق خواب مستر به سبک مدرن
طراحی داخلی اتاق خواب مستر به سبک مدرن

در ادامه ی کار؛

مبلمان به همراه تخت و نیز دیگر وسیله های سرویس خواب نیز باید از نوع ساده و شیک در عین حال مینیمال انتخاب گردند. حال شما مؤظف هستید آن ها را به گونه ای درون اتاق خواب بچینید که رفت و آمد داخل اتاق برای شما سخت نشود. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که مبلمان سلطنتی و کلاسیک و نیز سرویس خواب های کلاسیک و سلطنتی که بسیار پر زرق و برق می باشند و اغلب نقش و نگار بسیاری بر روی آن ها وجود دارد، نمی توانند برای سبک مدرن چندان مناسب و خوب به نظر رسند. از جمله حائز اهمیت ترین فاکتور های اتاق خواب مدرن ساده و شیک بودن آن و وسیله های موجود و البته مرتب و منظم بودن تمامی آن ها است. بنابراین در زمان خرید وسیله ها علاوه بر این نکته که وسایل باید ساده باشند، بدین نکته هم توجه داشته باشید که لوازم خریداری شده حاوی فضا و محیط مناسبی در راستای جای دادن وسیله های غیر ضروری که دائماً هم استفاده نمی شود، باشند. به این هنگام خواهد بود که شما در زمان تمیز نمودن اتاق خواب با مشکل رو به رو نخواهید شد.

کف اتاق خواب مدرن باید چگونه باشد؟

در کف اتاق خواب های مدرن اغلب از کفپوش های چوبی و طرح چوب جدید و مدرن استفاده می شود. امّا از آن سوی که اتاق خواب مدّنظر باید به سبک و دکوراسیون ایرانی هم شبیه باشد. از سویی هم با توجه به این موضوع که فرش های زیبا و چَشم نواز ایرانی قسمی جدای ناپذیر از دکوراسیون منزل ایرانی است، می توان با رعایت برخی از نکات از فرش ایرانی اتاق خواب مدرن استفاده کرد. با این موضوع خواهد بود که دکوراسیون اتاق خواب شما بیش از آن که به سبک مدرن نزدیک باشد به سبک امروزی نزدیک خواهد بود.

طراحی داخلی مدرن اتاق خواب لویزان
طراحی داخلی مدرن اتاق خواب

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top