سبک روستیک در دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی مدرن تی وی روم ویلا فشم

سبک روستیک

سبک روستیک در دکوراسیون داخلی مهم‌ترین مولفه‌ها و معرف‌های در دکوراسیون داخلی منزل استفاده از متریال چوب و سنگ است. به عنوان مثال دیوارها، سقف، کف، مبلمان یا اکسسوری‌های اصلی می‌توانند از جنس سبگ یا چوب باشند.

معمولاً در ویلا ها ، از این سبک دکوراسیون استفاده می‌شود و حال و هوای روستا و طبیعت را القاء می‌کند و فضای گرمی هم دارد. مبلمان‌ها حالت قدیمی داشته و وسایل حصیری، پشمی، چرم و طرح پوست حیوانات در این سبک کاربرد زیادی دارد.

رنگ ها در سبک روستیک

رنگ ها در این سبک، خنثی، آرام و الهام گرفته از طبیعت هستند. ترکیب رنگ های کرم و طیف های روشن آن (ترکیب با سفید)، انواع زردهای ترکیب شده با سفید یا خاکستری یا انواع رنگهای خاکی (آجری، قهوه ای، زیتونی) در کنار رنگ‌های قوی مانند شکلاتی یا خاکستری تیره

طراحی داخلی به سبک روستیک
طراحی داخلی به سبک روستیک

برای ایجاد تنوع می‌توان از سبز تیره مایل به آبی و قرمزهای سرد یا قرمزهای گرم استفاده کرد؛ فیروزه‌ای نیز رنگ مناسب دکوراسیون روستیک ایرانی است که زیبایی کار را تکمیل می‌کند.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top