طراحی داخلی زعفرانیه

طراحی اتاق خواب پروژه زعفرانیه

موقعیت : تهران – زعفرانیه
متراژ : 165 متر مربع
سبک طراحی : مدرن

کارفرما : آقای خطیری نژاد

پروژه زعفرانیه تقریبا  نزدیک به 3 سال قبل بازسازی شده بود اما به دلیل نامناسب بودن کیفیت متریال ها کارفرما با اینکه ایران زندگی نمی کنند مجبور شدند که دوباره بازسازی کنند.

در ابتدای کار چون مبلمان کاملا نو بود کارفرما اصرار داشتند که از همین مبلمان استفاده کنند ما هم به ناچار قبول کردیم اما بعد از اتمام طراحی انقدر شوکه شدند و  طراحی را پسندیدند که از ما خواستند مبلمان را هم طبق سلیقه ی طراحان مجموعه تغییر دهیم .

طراحی نشیمن پروژه زعفرانیه

طراحی قسمت فیلتر ورودی 

طراحی ورودی  را باید جوری پیش ببریم  که یک تعریف جداگانه برای قسمت ورودی داشته باشیم که ما با استفاده از یک فلاور باکس شیشه ای جذاب این کار را انجام دادیم .

طراحی کمد پروژه زعفرانیه

طراحی آشپزخانه

متراژ پروژه زعفرانیه با اینکه نسبتا خوب است اما آشپزخانه ی خیلی باریکی دارد که ما طراحی آشپزخانه را با استفاده از هایگلاس طوسی روشن و طرح چوب انجام دادیم تا فضا بزرگتر و دلبازتر به نظرآید ، همچنین برای استفاده ی بهتر از فضا در طراحی از لوازم توکار استفاده کردیم.

طراحی آشپزخانه پروژه زعفرانیه

جداسازی فضای عمومی و خصوصی 

قسمت خصوصی و عمومی این واحد 165 متری کاملا از هم جدا بود اما به هم دیگه دید داشت که ما با استفاده از یک درب شیشه ای شیاردار کشویی این مشکل را حل کردیم 

طراحی ورودی اتاق خواب های پروژه زعفرانیه

طراحی اتاق خواب اصلی

با توجه به نیاز کارفرما به کمد ما با جابه جایی دیوار این اتاق خواب فضای کمد را کمی بزرگتر کردیم تا مثل یک واکینگ کلوزت کوچک شود.

طراحی اتاق خواب پروژه زعفرانیه

طراحی اتاق خواب مهمان

در  یکی از اتاق خواب ها یک فضای کاملا بدون استفاده زیر پنجره داشتیم و باعث شده بود که یک فضای زشتی را به وجود بیاورد  ، ولی ما با انتخاب رنگ متفاوت آجری این قسمت را به نقطه ی قوت این اتاق خواب تبدیل کردیم و با قرار دادن یک میز آرایش ظریف و یک نیمکت زیبا از این فضا به بهترین شکل استفاده کردیم.

طراحی اتاق خواب پروژه زعفرانیه

طراحی تراس

با توجه به موقعیت پروژه و چشم انداز زیبایی که دارد چیدمان را به گونه ای انجام دادیم تا تبدیل به یک فضای فوق العاده دنج و زیبا شود.

با استفاده از سقف اتوماتیک متحرک که در این طراحی قرار دادیم  دیگه نگران آفتاب زیاد و باران نباشید.

طراحی بالکن پروژه زعفرانیه

طراحی سرویس 

طراحی سرویس های این پروژه فوق العاده زیبا و منحصر به فرد است . در تمام سرویس ها  از آینه های قدی و روشویی های فوق العاده زیبا استفاده کردیم که ترکیب آن ها با شیرآلات توکار و سرامیک های اسلب جلوه ی خاصی را به فضا داده است.

طراحی سرویس بهداشتی پروژه زعفرانیه

طراحی لاندری 

با در نظر گرفتن تعدادی قفسه ی چوبی در لاندری از فضامون بهترین استفاده را کردیم.

طراحی لاندری پروژه زعفرانیه

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button