پروژه طراحی داخلی لویزان

طراحی داخلی مدرن آشپزخانه سفید و طوسی لویزان

موقعیت : تهران – لویزان
متراژ :85 متر مربع
سبک طراحی : مدرن

فضاهای طراحی شده : کل واحد

پلان داخلی واحد تغییر کرد و جای آشپزخانه و نشمین را عوض کردیم.سرویس مهمان و جای درب ورودی تغییر کرد.(این واحد دو درب داشت که یکی از درب ها به حیاط دسترسی داشت و ما درب اصلی واحد را در حیاط تعبیه کردیم و پلان داخل به کل تغییر کرد و چیدمان درست را طراحی کردیم.تو این واحد چالش های زیادی داشتیم از جمله پنهان کردن فونداسیون های ساختمان که بصورت پله در واحد مشخص بود!

این واحد 85 متری یک خواب هست با یک نشیمن،ناهارخوری، آشپزخانه با جزیره ای استاندارد که با میز صبحانه خوری تلفیق شده است.همچنین ما در این واحد کوچک یک کافی بار و لاندری و هم چنین کلوزت هم داریم.

اتاق خواب مستر

این واحد دو خواب خیلی کوچک بدون نور داشت.براساس نیاز کارفرما ما آنرا به یک خواب بزرگ مستر بهمراه اتاق لباس تبدیل کردیم.چون نور طبیعی وارد اتاق نمیشه بهتر بود فضای بزرگی طراحی میکردیم.

طراحی داخلی اتاق خواب مستر لویزان اسدی
طراحی داخلی اتاق خواب مستر لویزان

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
[wpforms id="7"]
Scroll to Top
Scroll to Top