پروژه طراحی داخلی پروژه ظفر

طراحی پروژه ظفر تی وی اجر

موقعیت : تهران – ظفر
متراژ : 130 متر مربع
سبک طراحی : مدرن
کارفرما : آقای منصوری

طرای فضای داخلی پروژه حکیم براساس دیوار آجری موجود در پروژه انجام شده است که چون کارفرما این دیوار را بسیار دوست داشتند ما هم طراحی را برهمین اساس پیش بردیم این واحد متعلق به یک زوج جوان است که از ما درخواست یک کلوزت روم، یک فضای بازی و یک فضای دنج داشتند که ما طراحی را بر همین اساس پیش بردیم.

مطالب این مقاله

طراحی فضای نشیمن

با توجه به نوع پلانی که داشتیم بهتر بود که از یک دست مبلمان استفاده کنیم تا چیدمان زیباتر و بهتری داشته باشیم و کارفرما هم کاملا این موضوع را پذیرفتند پس در نتیجه ما مبلمانی که انتخاب کردیم یک مبل بسیار راحت با تعداد مناسب بود که هم برای تماشای تلویزیون راحت باشد و هم برای پذیرایی از مهمان دچار مشکل نشوند.

طراحی موجود در سقف را کارفرما تمایل داشتند که به همان صورت نگه دارند در نتیجه ترکیب رنگی که برای مبلمان و اکسسوری ها در نظر گرفتیم ، سعی کردیم که متناسب با رنگ چوب در سقف باشد

طراحی پروژه ظفر نشیمن

طراحی تی وی وال

همان طور که در ابتدای توضیحات اشاره کردیم کارفرما علاقه ی زیادی به این دیوار آجری داشتند و ما با طراحی که کردیم این دیوار را به نقطه کانونی تبدیل کردیم و با طراحی یکسری طبقات آن را به محل نصب تلویزیون تبدیل کردیم.

طراحی پروژه ظفر تی وی اجر

طراحی فضای بازی

درخواست دیگه ای که کارفرما از ما داشتند این بود که یک فضای خاص برای بازی داشته باشند که خب ما در کنار میز ناهارخوری یکسری شلف طراحی کردیم که فضای مناسب و زیبایی برای قرار دادن بازی ها باشد به این ترتیب بازی هایی که داشتند هم به راحتی در دسترس بود و هم از میز ناهار خوری برای بازی می توانستند استفاده کنند.

طراحی قفسه بازی

طراحی کلوزت روم پروژه ظفر

با توجه به نیاز کارفرما به کمد ، یکی از اتاق ها را با کمد های سراسری و یک میز آرایش شیک و زیبا طراحی کردیم . به دلیل استفاده رنگ روشن در این فضا باعث شد که فضا دلبازتر و بزرگتر به نظر برسد .اصولا در طراحی هایی که ما انجام می دهیم حتی  قفسه بندی و رگال های داخل کمد را هم مطابق با نیاز کارفرما با ابعاد استاندارد طراحی می کنیم .

طراحی کلوزت روم پروژه ظفر

طراحی اتاق خواب اصلی

با توجه به این موضوع که یکی از اتاق ها را کلوزت روم کرده بودیم و تعداد کمدها در آن زیاد بود ، همچنین میز آرایش را هم در آنجا تعبیه کرده بودیم  دیگر نیاز نبود که در اتاق خواب اصلی کمد یا میز آرایش طراحی کنیم اما طبق نیاز کارفرما باز هم در این اتاق یک کمد برای بعضی از وسایل در نظر گرفتیم.

طراحی پروژه ظفر اتاق

برای دیوار پشت تخت هم یک طراحی مینیمال و جذاب در نظر گرفتیم که خیلی فضا را شلوغ نکند و در عین حال زیبا باشد.برای بالای پاتختی ها دیگر بهتر است که از چراغ های آویز سقفی استفاده کنیم البته هنوز هم آباژور ها زیبایی خود را دارند اما این مدل چراغ ها زیباتر و بهتر هستند.

طراحی پروژه ظفر اتاق

طراحی حیاط خلوت پروژه ظفر

این واحد مدرن زیبا دارای یک حیاط خلوت دنج است که ما با توجه به علاقه و خواسته کارفرما و فضاشون یک کافی بار زیبا به رنگ سبز طراحی کردیم که تضاد جالبی را با دیوارهای آجری داشته باشد.در واقع شما با یک طراحی اصولی می توانید از تمام فضاهای موجودتون بهترین استفاده را داشته باشید.

طراحی حیاط خلوت پروژه ظفر

طراحی سرویس مهمان

برای سرویس مهمان به دلیل فضای کمی که داشتیم سعی کردیم که یک روشویی سراسری و شیک و ظریف استفاده کنیم تا هم زیبا و هم کاربردی باشد.بهترین ترکیب رنگی برای سرویس ، رنگ های روشن است که هم فضای شما را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهد و هم لک آب را روی کف نشان نمی دهد و نگهداری آسان تری نسبت به رنگ های تیره دارد.

طراحی سرویس مهمان پروژه ظفر

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button