مدل های جدید کاغذ دیواری

طراحی داخلی نیمکت و شلف اتاق کودک به سبک مدرن دربند

جدیدترین مدل کاغذ دیواری روز دنیا ، مدل های جدید کاغذ دیواری

مدل های جدید کاغذ دیواری محبوب در چیدمان‌های داخلی ظاهر می‌شوند. چه چیزی باعث بازگشت این روند شد؟ اول از همه می‌توان از امکانات تزئینی نام برد. کاغذ دیواری‌ها به لطف امکانات زیاد انتخاب الگو و رنگ، می‌توانند یک عنصر تزئینی شیک در یک اتاق باشند. در گذشته کاغذ دیواری‌ها جایگزین رنگ بودند و دکور هر دیوار اتاق را تعیین می‌کردند. امروزه آنها فقط یک وسیله جانبی هستند که چیدمان اتاق را تکمیل می‌کنند و به آن فضا و طراحی جالبی می‌بخشند در مدل‌های جدید و متنوعی عرضه می‌شوند.

چگونه کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنیم؟

انتخاب کاغذ دیواری ممکن است آسان نباشد ، بازار طیف بسیار گسترده‌ای را در قالب الگو‌ها، رنگ‌ها و بافت‌های بسیار ارائه می‌دهد. هنگامی که با چنین امکانات بزرگی روبرو می‌شوید، می‌توانید به راحتی وسوسه شوید کاغذ دیواری بخرید که با سبک داخلی یا کل آپارتمان مطابقت نداشته باشد. با دیدن مدل‌های جدید کاغذ دیواری در انتخاب آن سر‌در‌گم می‌شوید. چگونه می‌توان از بین چنین طیف گسترده‌ای خوب انتخاب کرد؟ چند نکته مهم وجود دارد که باید رعایت کنید، مهمترین آن انتخاب کاغذ دیواری برای یک فضای خاص است.

مدل جدید کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن

اتاق نشیمن اتاقی است که نمایان‌گر طراحی داخلی است. اینجا جایی است که از مهمانان پذیرایی می‌کنیم و تعطیلات خود را جشن می‌گیریم. به همین دلیل زمان زیادی را به چیدمان آن اختصاص می دهیم. کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن زمانی که بخواهیم ظاهری جالب و شیک به اتاق بدهیم راه حلی عالی است. به خوبی کار می‌کند، به خصوص زمانی که فضای داخلی نیاز به طراوت و بهبود ظریف در چیدمان دارد.

کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن، مانند هر اتاق دیگری، باید با در نظر گرفتن ویژگی‌های زیر اتاق انتخاب شود.

ارتفاع اتاق

جادار بودن

مقدار نور اتاق

شکل اتاق

هنگام انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری ، باید به این سوال هم پاسخ دهیم که می‌خواهیم چه اثری داشته باشیم؟ آیا می‌خواهیم فضای داخلی را روشن کنیم؟ هدف ما پوشاندن کاستی‌های دیوار است؟ آیا می‌خواهیم اتاق را به صورت بصری بزرگ کنیم؟ ما باید با تعیین نیاز‌های اتاق و نتیجه‌ای که می‌خواهیم به آن برسیم، به دنبال کاغذ دیواری مناسب باشیم.

طراحی داخلی دیوار نشیمن به سبک کلاسیک اصفهان
استفاده از کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن به سبک کلاسیک

مدل جدید کاغذ دیواری با طرح سه بعدی

نوع دیگری از کاغذ دیواری که اغلب در اتاق نشیمن استفاده می شود، نقاشی دیواری سه بعدی است.

این نوع کاغذ دیواری برای دستکاری درک انسان از عمق طراحی شده‌اند.

کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق نشیمن یک عملکرد اساسی دارد ، بر درک بصری اندازه اتاق تأثیر می‌گذارد. به لطف استفاده از الگو‌های مناسب، اتاق نشیمن بزرگتر به نظر می‌رسد.

این یک روش بسیار رایج است که به ویژه در اتاق‌هایی با نسبت‌های به هم ریخته استفاده می‌شود. با استفاده از آن، می‌توانیم فضا را متعادل کنیم و فضای داخلی کمتر احساس شود. کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق نشیمن با رنگ‌های روشن سفید، بژ، خاکستری بسیار خوب به نظر می‌رسد . این باعث می‌شود اتاق نشیمن بازتر و دنج تر به نظر برسد.

مدل جدید کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق نشیمن را می‌توان در موضوعات انتزاعی‌تر نیز یافت. در فضای داخلی مدرن، اغلب می‌توانید الگو‌ها و اشکال هندسی را بیابید که به لطف دستکاری رنگ‌ها، بر تصور عمق تأثیر می‌گذارد. این نوع نقوش در اتاق‌ها روشن به نظر می‌رسد. هنگامی که تصمیم می‌گیریم اتاق نشیمن خود را با کاغذ دیواری سه بعدی تزئین کنیم ، تعداد لوازم جانبی شفاف و چشم نواز باید به حداقل برسد.

مدل جدید کاغذ دیواری برای اتاق خواب

اتاق خواب مکانی برای استراحت و آرامش است، بنابراین طراحی آن باید فضایی آرام را فراهم کند. با استفاده از کاغذ دیواری برای اتاق خواب، می توانیم فضای مناسب را ترتیب دهیم و فضای داخلی را نه تنها راحت، بلکه زیبا کنیم.

امروزه کاغذ دیواری اتاق خواب روی دیوار پشت سر تخت قرار می‌گیرد. مکان مرکزی این اتاق است و به همین دلیل باید با نقش اصلی تزئینی تزئین شود. برای اینکه الگو را به خوبی انتخاب کنیم، نه تنها اندازه اتاق، بلکه باید سبک و رنگ مبلمان اتاق را نیز در نظر بگیریم.

کاغذ دیواری اتاق خواب باید بسیار متعادل و هماهنگ با طراحی داخلی باشد. این اتاقی است که در آن باید ترکیب‌های متضاد و جسورانه را به نفع رنگ‌های آرام‌تر و ترکیب‌بندی‌های آرام‌تر کنار بگذاریم.

اهمیت مدل‌های جدید کاغذ دیواری برای اتاق خواب

معمولا اتاق خواب فضای بزرگی نیست، بنابراین گزینه‌های تزئینی به همان اندازه محدود است. برای اطمینان از فضا و دکور مناسب، بسیاری از افراد کاغذ دیواری را انتخاب می‌کنند.

کاغذ دیواری اتاق خواب که به درستی با مبلمان، کف و رنگ دیوار‌ها ترکیب شده باشد، می‌تواند یک عنصر اضافی و تزئینی عالی باشد. در عین حال، می‌تواند بر ادراک بصری اتاق نیز تأثیر بگذارد و آن را بزرگ‌تر یا ‌بلند‌تر نشان دهد. در اتاق خواب‌هایی که معمولاً خیلی جادار نیستند، ارزش دارد راه حل هایی را انتخاب کنید که به صورت نوری آن را بزرگ کنند. کاغذ دیواری سه بعدی برای دیوار یکی از نمونه‌هایی مدل جدیدی است که روی پذیرایی اتاق تاثیر می‌گذارد و می‌تواند آن را جادارتر جلوه دهد.

یک کاغذ دیواری سه بعدی در اتاق خواب می‌تواند مناظری را که “از پشت پنجره” دیده می‌شوند، نشان دهد. راه حل دیگر، کاغذ دیواری سه بعدی با نقوش ساختاری یا هندسی است. این مدل برای افرادی است که بیشتر به رنگ‌های ملایم و الگوهای متعادل اهمیت می‌دهند.

طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب به سبک کلاسیک اصفهان
طراحی دیوار پشت تخت با استفاده از کاغذ دیواری به سبک کلاسیک

در پایان

اگر به دنبال مدل‌های جدید کاغذ دیواری هستید، با یک جستجو ساده در گوگل می‌توانید از مدل‌های به روز آگاه شوید. پیش از اینکه مدل‌های جدید را برای منزل خود انتخاب کنید، ابتدا مطمین شوید که با سبک و عناصر فضای داخلی شما مطابقت دارند یا خیر!

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top