مدل کمد برای اتاق خواب کوچک

طراحی داخلی کمد اتاق خواب مصطفوی پیروزی مدرن

مدل کمد برای اتاق خواب کوچک بسیار اهمیت دارد زیرا اتاق خواب جایی است که نه تنها می‌خوابیم، بلکه اوقات فراغت خود را در آن می‌گذرانیم، استراحت می‌کنیم یا برای روز بعد آماده می‌شویم. چیدمان یک اتاق خواب کوچک با کمد لباس و کمد رختخواب چگونه می‌تواند باشد؟ چگونه یک کمد کم‌جا ولی کارآمد انتخاب کنیم.

مدل کمد دیواری کوچک با طراحی شیک و کاربردی

در حال حاضر بازار کمد دیواری بسیار پر رونق است و محصولات زیادی در این زمینه وجود دارد. اما یکی از محصولاتی که در طراحی، کیفیت و کاربردی بودنش برتری دارد، مدل کمد دیواری کوچک با طراحی شیک و کاربردی است.

این کمد دیواری با طراحی منحصر به فرد خود، به راحتی در هر فضایی قابل نصب است و به دلیل اندازه کوچکش، علاوه بر جایگذاری در اتاق خواب، قابل استفاده در دیگر اتاق‌های خانه نیز می‌باشد.

طراحی این کمد دیواری با جزئیاتی که در آن وجود دارد، در کنار شیک بودن، برای استفاده بهینه از فضا، به‌خصوص در منازل کوچک و تنگ، بسیار کاربردی است. دارای قسمت‌های مختلفی است که برای نگهداری لباس‌ها، کفش‌ها، لوازم جانبی و … مناسب می‌باشد. همچنین این کمد دیواری با داشتن درب‌های شیشه‌ای، برای نمایش لوازم جانبی و دکوراسیون داخلی خانه نیز مناسب است.

تعداد زیادی رنگ و مدل در این کمد دیواری وجود دارد که به سلیقه هر خانواده و دکوراسیون داخلی خانه منطبق می‌شود. همچنین با توجه به کیفیت بالای این محصول، می‌توانید برای مدتی طولانی از آن استفاده کنید و نیازی به تعویض کمد نداشته باشید.

در نهایت، با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های بیشماری که در این مدل کمد دیواری کوچک با طراحی شیک و کاربردی وجود دارد، می‌توان گفت که این کمد دیواری یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار است. به همین دلیل، پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید کمد دیواری، به این محصول نیز نگاهی بیندازید و از ویژگی‌های منحصر به فرد آن بهره‌مند شوید.

چیدمان یک اتاق خواب کوچک با کمد لباس

بسیاری از مردم هنگام برنامه ریزی برای ساخت یک خانه، فضای یک کمد لباس جداگانه ، تقریباً در هر اتاق خواب را در نظر می‌گیرند. ما نمی‌توانیم چنین راحتی را در یک آپارتمان آماده بپردازیم، بنابراین تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که اتاق را با کمد لباس جادار مجهز کنیم که همه لباس ها را در خود جای دهد.

اگر فضای داخلی جادار باشد، مبله کردن آن مشکلی ندارد. از سوی دیگر، کمد لباس در یک اتاق خواب کوچک ممکن است دردسرساز شود. کدام کدام را انتخاب کنیم؟ خیلی به اندازه دقیق اتاق و تختی که قبلاً در اتاق خواب قرار داده شده است بستگی دارد. کمد لباس در یک اتاق خواب کوچک باید باریک، اما بلند باشد. یک راه حل جالب همچنین مدل گوشه‌ای است که به شما امکان می‌دهد عملاً کل گوشه اتاق را توسعه دهید.

کدام کمد را برای یک اتاق خواب کوچک انتخاب کنیم ؟

برای ساختن یک اتاق خواب کوچک با کمد که به یک اتاق خواب تبدیل نشود، باید به انتخاب مبلمان مناسب توجه زیادی کرد. اگر نمی‌خواهیم تخت با تشک را رها کنیم، باید سعی کنیم کمد لباسی را برای اتاق انتخاب کنیم که به نفع چیدمان باشد. این در درجه اول یک مدل باریک، اما بلند خواهد بود، یعنی فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و در عین حال حاوی لباس‌ها و لوازم جانبی زیادی چون رخت‌خواب مهمان است. وقتی صحبت از زیبایی آن به میان میآید، کمد بلند روی پایه‌ها بهترین راه‌حل در یک اتاق کوچک خواهد بود که از نظر بصری چیدمان را سنگین نمی‌کند. همچنین ارزش تمرکز بر رنگ‌های روشن چون سفید، خاکستری، چوب روشن، را دارد زیرا آنها از نظر نوری فضای داخلی را بزرگ و روشن می‌کنند. جلوی آینه‌ای که فضا را باز می‌کند ، به اتاق عمق می‌دهد و راه حل خوبی است.

کمد لباس کشویی یک راه‌حل راحت و برای اتاق خواب کوچک

در یک اتاق خواب کوچک، معمولاً نمی‌توانیم کمد لباسی با درهای سنتی بخریم. در این صورت یک مبلمان با در‌های کشویی که ما به آن دسترسی دائمی داریم راه‌حل بسیار بهتری است. برای اینکه یک اتاق خواب کوچک در یک بلوک با کمد لباس وجود داشته باشد، اول از همه باید مدل های کشویی را در نظر گرفت. در حالت ایده آل، آنها با پانل‌های آینه ساخته شده با جلوه ای براق ساخته می‌شوند. سطوح بازتابنده در فضا‌های محدود بسیار مطلوب هستند.

طراحی داخلی اتاق نوجوان قیطریه
کمد لباس کشویی برای اتاق خواب کوچک

در انتخاب کمد لباس کشویی به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام انتخاب کمد کشویی اول از همه به اندازه آن توجه کنید . به یاد داشته باشید که فضای مورد‌نیاز شما تنها ابعاد مبلمان نیست، بلکه فضای آزاد جلوی آن نیز می‌باشد که به شما امکان می‌دهد راحت بایستید و از آن استفاده کنید. در عین حال، به لطف در‌های کشویی، شما به فضای آزاد بسیار کمتری نسبت به ‌کمد‌های سنتی نیاز دارید، جایی که لازم است فضایی برای در‌های لولایی ترتیب دهید. در اتاق‌های کوچک، هر سانتی متر اهمیت زیادی دارد، بنابراین تنظیم بهینه کمد لباس مهم است. یک راه حل خوب، استفاده از فرورفتگی‌ها و شیار‌ها است که ممکن است به روشی دیگر چیدمان آنها دشوار باشد.

دومین جنبه بسیار مهم این است که چگونه مبلمان خوب به نظر برسد . بسته به اتاقی که می‌خواهید کمد را در آن قرار دهید، چیدمان آن متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، کمد لباس اتاق خواب باید دارای قفسه‌ها و کشوهایی باشد که به شما امکان می‌دهد لباس‌ها، کتانی یا ملحفه‌های تمیز خود را برای تغییر مرتب کنید.

کمد کشویی با آینه نیز یک انحراف عالی خواهد بود . جلوی آینه به شما این امکان را می‌دهد که قبل از خروج از خانه خود را ببینید، بنابراین آماده سازی را تا حد زیادی تسهیل می‌کند، اما همچنین کل اتاق را از نظر نوری بزرگ می‌کند. علاوه بر این، آنها بسیار زیبا و مدرن به نظر می‌رسند، که مطمئنا برای دوستداران چیدمان‌های مد روز خالی از اهمیت نیست.

کمد‌های کشویی را بر اساس استفاده هم به صورت افقی و عمودی می توان نصب کرد. کشورهای افقی برای نظم بخشیدن به وسایل کوچک ، اکسسوری‌ها، لوازم جانبی و … مناسب است و درون کمد‌های عمودی می‌توان لباس‌ها،رختخواب و …. را جا داد.

چگونه جایی برای کمد در یک اتاق خواب کوچک پیدا کنیم؟

یک چیدمان به درستی برنامه ریزی شده به ما این امکان را می‌دهد که نه تنها یک کمد لباس را در یک اتاق خواب کوچک، بلکه حتی یک صندوقچه برای لوازم جانبی قرار دهیم. با این حال، ارزش دارد که کل طرح اتاق را از قبل بازنگری کنید و در مورد برخی مصالحه تصمیم بگیرید. ما با انتخاب یک راه‌حل هوشمندانه به شکل تخت با کشو یا مبل با عملکرد خواب بیشترین فضا را ذخیره خواهیم کرد. به جای قفسه‌های ایستاده، ارزش دارد قفسه‌های آویزی را انتخاب کنید که فضایی از زمین را اشغال نکنند و در عین حال برای نگهداری کتاب یا وسایل دیگر مناسب باشند. چندین راه حل اثبات شده، و همچنین مبلمان با عملکرد ذخیره سازی اضافی، به ما این امکان را می دهد که به راحتی یک کمد را در یک اتاق خواب کوچک قرار دهیم، که مکان مناسبی برای آویزان کردن لباس ها، وسایل جانبی ما خواهد بود.

طراحی داخلی نیمکت اتاق خواب دختر کاشانی مدرن
طراحی نیمکت و کشو در اتاق خواب مدرن

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هومن، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
[wpforms id="7"]
Scroll to Top
Scroll to Top