پروژه طراحی داخلی جنت آباد 1

طراحی داخلی مدرن جنت آباد هورشاد نشیمن

موقعیت : تهران – جنت آباد
متراژ : 100 متر مربع
سبک طراحی : مدرن

کارفرما : آقای هورشاد

 

فضاهای طراحی شده : کل واحد

پلان داخلی واحد را کامل تغییر دادیم و با اصول و استانداردهای معماری طراحی کردیم.

طراحی آشپزخانه

در وضع موجود این واحد فضای آشپزخانه بسته بود و با توجه به متراژ و نور خانه، باید از آشپزخانه باز استفاده کرد تا فضا یکدست تر و بزرگتر به نظر رسد.
کابینت ها از جنس هایگلاس ترک و صفحه سرامیک رگه دار می باشند. این واحد با وجود اینکه 100 متر هست اما فضای کافی برای میز ناهارخوری نداشتیم پس میز ناهارخوری را با جزیره تلفیق کردیم تا از فضا بهتر استفاده شود.

طراحی لاندری برای خانه های کوچک

در خانه های کوچک هرچه لوازم برقی در آشپزخانه کمتر باشد،فضا بزرگتر به نظر می رسد. پس ترجیحا باید از لوازم توکار استفاده شود که با توجه به بالا بودن هزینه این لوازم کارفرما ترجیح دادند این پول را برای موارد ضروری تر هزینه کنند.
در تمام خانه ها بهتر است فضایی برای لاندری در نظر گرفته شود. در این واحد فضایی پرت کنار حمام داشتیم که ما آن را به لاندری تبدیل کردیم.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button