پروژه طراحی داخلی ونک

طراحی آشپزخانه پروژه ونک

موقعیت : تهران – ونک
متراژ : 120 متر مربع
سبک طراحی : مدرن

کارفرما : آقای رمضانی

طراحی پروژه 120 متری  ونک با توجه به متراژ  ، کاملا مدرن است . ما سعی کردیم بیشتر از رنگ های روشن برای طراحی این پروژه استفاده کنیم تا دلبازتر  از آنچه که است به نظر آید مورد بعدی که سعی کردیم به آن خیلی توجه کنیم استفاده از نور طبیعی پروژه و نورپردازی مناسب تا فضای ما را  بزرگتر نشان دهد .

طراحی فضای پذیرایی پروژه ونک

طراحی تی وال پروژه ونک 

تی وی وال این پروژه با استفاده از لوورهای چوبی طراحی شده است ، همچنین برای استفاده ی بیشتر یک شلف چوبی بالای تلویزیون قرار دادیم .

طراحی تی وی وال پروژه ونک

مبلمانی که در طراحی  برای این فضای نشیمن در نظر گرفتیم کاملا ظریف و مدرن هستند تا فضای زیادی را اشغال نکنند.البته قابل ذکر است ما علاوه بر زیبایی به راحتی مبلمان نشیمن هم همیشه توجه می کنیم تا موقع تلویزیون دچار مشکل نشوید.

انتخاب تابلو و اکسسوری

همیشه قرار دادن تابلوها و اکسسوری ها فضای شما را زیباتر  و خاص تر می کند ، اما این انتخاب کاملا باید هوشمندانه باشد و طرح و رنگ و ابعاد آن متناسب با فضای شما باشد در غیر این صورت علاوه بر اینکه زیبایی خاصی ندارد باعث نامتناسب بودن  طراحی شما نیز می شود.

طراحی نشیمن پروژه ونک

طراحی آشپزخانه مدرن پروژه ونک

به دلیل عدم وجود پنجره در آشپزخانه ما با یک طراحی منحصر به فرد نور طبیعی بیرون را وارد فضا کردیم که این موضوع با عث شد فضای ما بزرگتر از آنچه که است به نظر رسد ، همین طور با استفاده از رنگ سفید برای کابینت ها فضا را دلبازتر هم کردیم. ابعاد کانتر آشپزخانه به گونه ای است که توانستیم از 4 عدد صندلی کانتر  استفاده کنیم و با نورپرازی بالای آن فضا را نیز روشن تر کردیم.

طراحی آشپزخانه پروژه ونک

طراحی اتاق اصلی پروژه مدرن ونک

با توجه به متراژ  اتاق خواب اصلی ما از رنگ بسیار روشن استفاده کردیم ، همین طور  برای دیوار پشت تخت خواب هم متریال آینه را در نظر گرفتیم تا فضا را بزرگتر از آنچه که است نشان دهیم 

طراحی اتاق خواب پروژه ونک

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button