کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب قیطریه

انواع کمد دیواری

رنگ دیوار اتاق خواب و ترکیب رنگی وسیله‌های موجود داخل اتاق اتخاذ ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب در الویت قرار خواهد گرفت. برای نمونه؛ بچه‌ها و کوچک‌ترها غالباً به دنباله‌ی بهره‌گیری از رنگ‌هایی روشن و شاداب‌تر هستند و بزرگ‌ترها به دنباله‌ی رنگ‌هایی می‌باشند که بتوانند دیگر اثاث‌های اتاق خواب را با آن ست بنمایند. هرچند که در این زمینه‌ها تفاوت سلیقه‌ها به چَشم می‌خورد که نهایتاً آنچه که به دست می‌آید محیطی شاداب و جذاب خواهد بود. شما می‌توانید انتخاب رنگ مناسب برای کمد دیواری اتاق خواب کودکان را بدان‌ها سپرده و آن‌ها را مجبور به استفاده از رنگ ویژه‌ای ننمایید.

ما در این مطلب از خود مایل هستیم با شما در ارتباط با کمد دیواری اتاق خواب و مدل نوین کمد دیواری ۲۰۲۲ سخن بگوییم. در سال‌های پیش جهت نگهداری از لوازم و لباس‌ها از گنجه و یا صندوقچه بهره‌گیری می‌شد. ولو همه‌چیز که بروز گردید، جای خود را به کمد دیواری داده‌اند‌. بله، هم‌اکنون از جمله وسیله‌هایی که لازم است در خانه‌ها به چشم خورد، کمد دیواری است. حال بودن این گزینه در خانه‌ها بسیار بهتر از کمدهای معمولی خواهد بود، چرا که داخل دیوار کار می‌گردد. بنابراین به همین دلیل می‌باشد که وجود آن هیچ فضایی را اشغال ننموده و به همین منظور هرروزه به محبوبیت آن افزوده می‌شود. بهتر است با ما در این مطلب از خود همراه‌مان باشید. قطعاً که ما سعی می‌کنیم بهترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

مدل کمد دیواری شیک و جادار

مدل کمد دیواری شیک و جادار، به عنوان یک پروژه طراحی داخلی برای فضای مدرن و الگوی لوکس اتاق خواب، انتخاب بسیار مناسبی است. این کمد دیواری با ترکیبی از طرح‌های شیک و جادار، توانسته است از آنجا که علاوه بر ظرافت و زیبایی، وظیفه ذخیره‌سازی را نیز به خوبی انجام دهد، مورد توجه قرار گیرد.

این مدل کمد دیواری شامل درهای بزرگ و شفاف شیشه‌ای است که لوازم داخل آن را به خوبی نمایش می‌دهد. علاوه بر این، دارای قفسه‌های تنظیم‌پذیر است که به شما امکان می‌دهد فضای داخلی را بر اساس نیازهایتان سازماندهی کنید. همچنین، این مدل کمد دیواری دارای دراورهای جادار می‌باشد که می‌توانید لوازم ریز و جزئیات کوچک را در آن جمع‌آوری کنید.

طرح بصری این مدل نیز بسیار شیک و زیباست. با استفاده از خطوط ساده و ظریف، به همراه رنگ‌های مدرن و جذاب، کمد دیواری به فضای اتاق خواب شما شکوه و زیبایی می‌بخشد. جزئیات براق و پرجزئیات در طراحی، آن را به یک قطعه برجسته تبدیل می‌کند.

به طور خلاصه، مدل کمد دیواری شیک و جادار، با ترکیب عملکرد عالی و ظاهر زیبا، به عنوان یک انتخاب مناسب برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما می‌تواند مطلوبیت و استایلی منحصربه‌فرد را به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید : کمد دیواری جدید اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

رنگ صورتی یک اتخاذی بسیار مناسب و مطلوب برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه می‌باشد. این رنگ خواهد توانست اتاق خوابی رویایی و شگفت انگیز برای شما رقم بزند. اگر که شما یک فرد احساسی و عاطفی می‌باشید، رنگ یاد شده می‌تواند برای شما انتخابی بسیار خوب و مطلوب به نظر رسد.

کمد دیواری به رنگ بنفش

رنگ بنفش هم از جمله رنگ‌هایی می‌باشد که کمتر فردی به سمت و سوی این رنگ می‌رود. شما می‌توانید با اتخاذ این رنگ برای کمد دیواری خود بهترین و شیک‌ترین طراحی را برای کمد دیواری خود مدّنظر قرار بدهید.

رنگ قرمز برای کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

رنگ قرمز گرمای خاصی را در فضا رقم خواهد زد. شما قطعاً می‌توانید با بهره‌گیری از این رنگ طراحی داخلی زیبا و چَشم نوازی را در دکوراسیون داخلی محیط برای خویش رقم زنید. البته بهتر است از خاطر نبرید که این رنگ امکان دارد، بعد از مدّت زمانی خسته کننده بشود. بنابراین بهتر است که شما از این رنگ به حد تعادل در فضای اتاق بهره گیرید.

رنگ زرد برای کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

و امّا پایانی‌ترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب دخترانه، رنگ جذاب و گیرای زرد است. این رنگ قطعاً که می‌تواند تمامی توجه‌ها را به سمت و سوی خود جذب نماید. اگر که شما مایل هستید در اتاق خواب، رنگ کمد دیواری شما به صورت کانونی بوده و همه را به خود جذب نماید، رنگ زرد را انتخاب بنمایید.

شما می‌توانید کمد دیواری اتاق خواب دخترانه خود را به رنگ یکی از موارد نام‌برده شده در قسمت فوقانی متن انتخاب بنمایید. قطعاً که این رنگ‌ها می‌‌تواند برای اتاق خواب شما مناسب باشد.

بیشتر بخوانید : مدل های کمد دیواری مدرن و کاربردی

کمد دیواری اتاق خواب ساده

اگر که کمد دیواری انتخاب شده از جانب شما، کمد لباس است می‌تواند حاوی یک آویز ساده بوده و یا آن‌که حاوی طبقات و کشوها و بخش‌هایی گوناگون چون؛ مکان آویز لباس‌ها و نیز فضایی برای قرار گرفتن کفش‌ها و… باشند. اگر که حتی انتخاب شما یک کمد دیواری ساده باشد، لازم است در کمدهای لباس برای مکان آویز لباس‌ها ارتفاع بیشتری را در نظر انگاشت. این‌گونه است که لباس‌های با آویز بلند همانند؛ بارانی‌ها و مانتوهای بلند و لباس‌های مجلسی خانم‌ها، به آسانی داخل کمد جای می‌گیرد. علاوه بر این‌ها لازم است مکان آویز لباس‌ها میبایست تقریباً شصت سانتیمتر داشته باشند تا لباس‌هایی چون؛ کت و پالتوهای مردانه داخل این کمدها جای گیرد.

طبقه‌بندی درون کمدهای لباس بستگی به علاقه و سلیقه شما داشته است و قانون و قاعده خاصی را به خود نمی‌گیرد و وابسته به کاربرد مدّنظر برای این کمدها می‌توانند حاوی؛ طبقه‌بندی ها، کشوها، قفسه‌ها متعدد یا کم باشد!

طبقه‌بندی کمد دیواری اتاق خواب

ما تنها یک نمونه از کمد دیواری اتاق خواب ساده را برای شما بیان نمودیم. انتخاب کمد دیواری رخت‌خواب هم می‌تواند کاملاً به طبع و سلیقه‌‌ی شما بستگی داشته باشد.

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

رنگ دیوار اتاق خواب و ترکیب رنگی وسیله‌های موجود داخل اتاق اتخاذ ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب در الویت قرار خواهد گرفت. برای نمونه؛ بچه‌ها و کوچک‌ترها غالباً به دنباله‌ی بهره‌گیری از رنگ‌هایی روشن و شاداب‌تر هستند و بزرگ‌ترها به دنباله‌ی رنگ‌هایی می‌باشند که بتوانند دیگر اثاث‌های اتاق خواب را با آن ست بنمایند. هرچند که در این زمینه‌ها تفاوت سلیقه‌ها به چَشم می‌خورد که نهایتاً آنچه که به دست می‌آید محیطی شاداب و جذاب خواهد بود. شما می‌توانید انتخاب رنگ مناسب برای کمد دیواری اتاق خواب کودکان را بدان‌ها سپرده و آن‌ها را مجبور به استفاده از رنگ ویژه‌ای ننمایید.

از جمله حائز اهمیت‌ترین نکات در اتخاذ رنگ کمد دیواری اتاق خواب توجه و دقّت نسبت به روحیه‌ی اعضای خانواده خواهد بود. ترکیب رنگ‌های روشن و نیز ملایم همانند؛ محیطی آرام و راحت برای شما به ارمغان خواهد آورد. اتاق‌های رنگی پر شده از انرژی و حس و حال زندگی، سرزندگی را برای فرزندان ما به دنباله‌ی خود خواهد آورد. برای آن‌که شما عزیزان بتوانید بهترین رنگ را اتخاذ بنمایید، بهتر است که نسبت به اصول روانشناسی رنگ‌ها بی‌تفاوت نباشید. چرا که تأثیر شگرفی برروی ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : انواع کمد دیواری

کمد دیواری اتاق خواب ۱۲ متری

اتخاذ رنگ در راستای دکوراسیون اتاق خواب دوازده متری دختران نوجوان و همچنین بزرگسال میبایست بنابر علایق و سلایق آن ها در پایان ایجاد آرامش برای شخص معین بشود. بنابراین شما خواهید توانست برای اتاق خواب دختران از رنگ‌هایی چون؛ صورتی، زرد، بنفش یا قرمز که در قسمت فوقانی متن هم بررسی نمودیم، استفاده بنمایید. نکته حائز اهمیت این است که به علّت بسیار بودن لباس‌ها و وسیله‌های دختران، در نظر انگاشتن مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین کمد دیواری برای اتاق خواب ۱۲ متری نیز با در نظر انگاشتن یک محیط برای آینه و کتابخانه مهم است.

کمد دیواری اتاق خواب

بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم در انتخاب کمد دیواری اتاق خواب نهایت دقّت عمل را به خرج بدهید. قطعاً که این‌گونه می‌توانید به بهترین‌ها دست پیدا کنید.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button