9 ایده طراحی کابینت آشپزخانه

جدیدترین کابینت آشپزخانه

جدیدترین کابینت آشپزخانه ها، در حال حاضر بسیار مورد توجه و علاقه قرار گرفته است. این کابینت ها با طرح ها و جنس های متنوعی عرضه می شوند که هر یک دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود هستند. از جمله ویژگی هایی که جدیدترین کابینت آشپزخانه ها دارا می باشند، می توان به طراحی منحصر به فرد، کاربری بالا، استفاده از متریال های باکیفیت و پایدار، امکانات هوشمند، سازگاری با فضای آشپزخانه و… اشاره کرد.

طراحی منحصر به فرد جدیدترین کابینت آشپزخانه ها، همراه با انعطاف پذیری بالا، به شما اجازه می دهد تا آشپزخانه خود را به صورت کامل به سلیقه خود تنظیم کنید. همچنین، این کابینت ها دارای کاربری بالا و در عین حال سادگی هستند، به طوری که استفاده از آن ها برای همه راحت و قابل فهم است.

استفاده از مواد باکیفیت و پایدار برای تولید جدیدترین کابینت آشپزخانه ها، خود به تنهایی نشان دهنده این است که تولیدکنندگان این کابینت ها به پایداری محیط زیست و صحت انسان ها توجه دارند. همچنین، این کابینت ها با امکانات هوشمندی همراه هستند که به شما اجازه می دهند تا آشپزخانه خود را با هوش بیشتری مدیریت کنید.

با توجه به این که جدیدترین کابینت آشپزخانه ها، به سبک و فضای آشپزخانه شما سازگار هستند، شما می توانید با انتخاب آن ها، آشپزخانه خود را به یک فضای زیبا و عملی تبدیل کنید. به همین دلیل، محبوبیت این کابینت ها در حال رشد است و به زودی جایگزین کابینت های قدیمی خواهند شد.

هزینه طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه، به یکی از مهمترین بخش های خانه تبدیل شده است و خروجی نهایی آن تاثیر قابل توجهی در سبک زندگی روزمره شما دارد. با این حال، بسیاری از مردم به دنبال کاهش هزینه های طراحی آشپزخانه هستند. هزینه طراحی آشپزخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد و باید با توجه به نیازهای شما ارزیابی شود.

برای کاهش هزینه طراحی آشپزخانه، ابتدا باید ایده های خود را به خوبی مطالعه کنید و به یک طراح مجرب مراجعه کنید تا بهترین راه حل ها را برای شما پیشنهاد دهد. همچنین، می توانید از مواد با کیفیت پایین تر استفاده کنید و به جای آن، از موادی با قیمت مناسب و در عین حال کیفیت بالا استفاده کنید.

در صورتی که برای طراحی آشپزخانه از شرکت های معتبر و مجرب استفاده کنید، هزینه های آن بیشتر خواهد بود. به همین دلیل، ممکن است انتخاب یک طراح مستقل و مجرب، هزینه طراحی آشپزخانه را کاهش دهد.

علاوه بر این، تلاش برای انجام بیشتر کارهای طراحی آشپزخانه به صورت خودکار و با استفاده از نرم افزار های جدید، می تواند هزینه های طراحی را به حداقل برساند.

در نهایت، باید به این نکته توجه کنید که هزینه طراحی آشپزخانه بستگی به اندازه و پیچیدگی پروژه، مواد استفاده شده و تجهیزات مورد استفاده دارد. به همین دلیل، باید قبل از شروع به کار، هزینه های لازم را به دقت برآورد کنید و با توجه به بودجه خود، طرح مناسبی را انتخاب کنید.

9 ایده طراحی کابینت آشپزخانه که شما را تحت تاثیر قرار می‎دهد اگر به دنبال طراحی آشپزخانه مدرن هستید، این کابینت‎ها بهترین گزینه برای شما هستند. نداشتن دستگیره و هر نوع تزیین دیگری برای این موضوع، ظاهری براق به این کابینت‎ها می‎بخشد. نداشتن دستگیره هیچ گونه مشکلی در عملکرد کابینت‎ها به وجود نمی‎آورد، زیرا می‌توانند از طریق کشیدن انگشت، کانال‌های مخفی یا مکانیزم باز کردن از طریق فشار باز شوند.

این که کابینت‎ها ساختار اسکلتی هر آشپزخانه را تشکیل می‎دهند، اعم از سنتی، مدرن، معاصر یا سبک‎های دیگر، موضوع پیچیده‎ای نیست. کابینت‎ها نه تنها از نظر عملکرد و هدف، بلکه در ظاهر کلی آشپزخانه نیز بسیار حیاتی هستند. مدرنیسم و نوآوری در طراحی کابینت آشپزخانه به خودی خود قادر است به کل فضای آشپزی شما ظاهری کاملا جدید بدهد.

بنابراین، ما فکر کردیم که برای شروع لازم است چند ایده اولیه و در عین حال چشمگیر در طراحی کابینت آشپزخانه به شما ارائه دهیم. 9 سبک زیر متنوع هستند و در عین حال مطابق با سلیقه افراد هستند. شما این توانایی را دارید که از میان آنها نمونه‎ای را پیدا کنید که مناسب سلیقه شما باشد! برای الهام گیری بیشتر به این طرح‎های کابینت آشپزخانه نگاه کنید.

1. طراحی کابینت آشپزخانه با شیشه مات

کابینت‌های شیشه‌ای مات که به منظور مشاهده محتویات داخل آن برای شما طراحی می شوند، این ویژگی را دارا هستند که به ‌طور بصری آشپزخانه‏ها و به‌ ویژه آشپزخانه‎هایی که اُپن نیستند را دلباز نشان دهند. کابینت‌های شیشه‌ای مات در این آشپزخانه آرام، تقارن ایجاد شده توسط کابینت‌های سفید رویی و پایینی را می‌شکنند، در حالی که برای دستیابی به ظاهری منسجم، مکمل پشتی هستند.

ببیشتر بخوانید : بهترین طراحی داخلی منزل

2. طراحی کابینت آشپزخانه اکریلیک و لمینت

این آشپزخانه به شما نشان می‎دهد که چگونه دو سبک مختلف نه تنها دارای این توانایی هستند که کنار هم قرار گیرند، بلکه از یکدیگر در طراحی کلی آشپزخانه حمایت می‎کنند. براق بودن کابینت‎های دیواری اکریلیک کرم مایل به قهوه‎ای در این آشپزخانه، ظاهری مدرن و با شکوه فراوان به آن بخشیده است. از همان طرف، کابینت‎های پایه لمینت چوبی کمی گرما و بافت به آن اضافه می‎کند که برای آشپزخانه‌های شرقی عالی است.

3. طراحی کابینت آشپزخانه بدون قاب و دستگیره

اگر به دنبال طراحی آشپزخانه مدرن هستید، این کابینت‎ها بهترین گزینه برای شما هستند. نداشتن دستگیره و هر نوع تزیین دیگری برای این موضوع، ظاهری براق به این کابینت‎ها می‎بخشد. نداشتن دستگیره هیچ گونه مشکلی در عملکرد کابینت‎ها به وجود نمی‎آورد، زیرا می‌توانند از طریق کشیدن انگشت، کانال‌های مخفی یا مکانیزم باز کردن از طریق فشار باز شوند.

4. طراحی کابینت آشپزخانه چوبی کلاسیک

چوب به طور سنتی در آشپزخانه‎های کلاسیک بسیار مورد توجه است و علاقمندان خاص خود را دارد. در حالی که چوب سخت در گذشته برای کابینت‎های آشپزخانه انتخاب میشد، امروزه همین امر از طریق تخته‎های سه لا یا ام دی اف حاصل می‎شود. بسته به بودجه و سلیقه خود توانایی انتخاب هر یک از این موارد را دارا هستید. در این آشپزخانه، کابینت‎های تخته سه لا با آپن رنگ خاکستری جذابیتی خانگی و در عین حال بسیار کاربردی به آشپزخانه می بخشد.

طراحی آشپزخانه کلاسیک سعادت آباد
طراحی آشپزخانه کلاسیک

5. طراحی کابینت آشپزخانه تک رنگ

طراحی آشپزخانه تک رنگ یا از سایه‎های یک رنگ خاص یا از ترکیب سیاه و سفید در کل طراحی خود استفاده می‎کند. در این طراحی آشپزخانه، کابینت‎های مشکی مدرن با روکش براق به زیبایی با میز پیشخوان سفید جفت می‎شود. برای کسانی که همیشه به رنگ مشکی در آشپزخانه خود فکر می‎کردند، در اینجا روشی درجه یک را به شما ارائه نمودیم که الهام بخش شما خواهد بود.

6. طراحی کابینت آشپزخانه ویترای

با افزودن کاراکتر بیشتر به طراحی شیشه‏ای معمولی، کابینت آشپزخانه ویترای برای آشپزخانه‎ای به سبک سنتی ایده آل است. با این حال، ما فکر می‌کنیم که حتی به طراحی آشپزخانه معاصر کمی جذابیت اضافه می‌کند. این سبک طراحی روی شیشه یا همان ویترای سبکی قدیمی است و نمایی جزیی از اجزای داخل کابینت را نشان می‎دهد.

7. طراحی کابینت آشپزخانه صفحه مشبک فلزی

این نوع کابینت‎ها بدون اینکه مانند شیشه شکسته شوند، دید بیشتری از داخل کابینت به شما می‎دهند. آنها یک عنصر تزیینی را اضافه می‎کنند و یکنواختی کابینت‏های ساده و یونیفرم را در هم می‎شکند. اما می‎دانید بهترین قسمت آن چیست؟ این است که این کابینت‎ها قابلیت به کار بردن در آشپزخانه‏های سنتی و صنعتی و مدرن را دارا هستند.

8. طراحی کابینت آشپزخانه با رنگ‎ها

با استفاده از کابینت‎هایی با رنگ‎های روشن و تند، سبک آشپزخانه خود را فوری و به راحتی بالا ببرید. سایه سبز، آبی، قرمز در انتخاب رنگ کابینت‎ها، فضای آشپزخانه را با طروات و جذاب می‎سازد و آن را به مکانی سرگرم‎کننده برای کار تبدیل می‎کند. در طرح زیر، کابینت‌های سفید رنگ، کابینت‎های آبی پررنگ را متعادل می‌سازند و در نتیجه جذابیت لوکسی به آشپزخانه می‌دهند. به همین ترتیب، رنگ‌ها و ترکیب‌های زیادی وجود دارد که شما نیز قادر هستید آن‌ها را در آشپزخانه خود آزمایش کنید. از بین رنگ‌های قرمز، سیاه، سفید، سبز، آبی، زرد و خاکستری انتخاب کنید!

ببیشتر بخوانید : کابینت آشپزخانه

9. طراحی کابینت آشپزخانه به سبک شیک

به عبارت ساده، کابینت‎های سبک شیکر دارای صفحات فرورفته یا مسطح در سطح بیرونی و دستگیره‎ها یا قبه‎های ساده و بدون پیچیدگی هستند. اینها را با رنگ‏های دلپذیر مانند کابینت‎های بالا رنگ کنید یا غنای چوب سخت را در طرح‎هایی مانند زیر به نمایش بگذارید. ظاهر شفاف و مرتب این سبک به آشپزخانه‎ای که می‎خواهد تا حد امکان بدون درهم و برهمی به نظر برسد، ارزش می‎بخشد.

انتخاب طراح 2022 برای رنگ کابینت چیست؟

خوب، جای تعجب نیست… کابینت سفید کلاسیک همچنان رنگ کابینت شماره 1 برای آشپزخانه‎ها در سال 2022 و بعد از آن خواهد بود. رنگ سفید شفاف و تمیز است، هر آشپزخانه‎ای را روشن می‎سازد و به احتمال زیاد هرگز از مد نخواهد افتاد.

انتخاب‎های طراح برای دیگر رنگ‎های کابینت 2022 چیست؟

  • سبز – طبیعی و ارگانیک؛ گفته می‎شود که سبز، رنگ “بزرگ و باشکوه” برای سال 2022 است. طراحان از ترکیب سایه‎های گرم سبز با عناصر چوب طبیعی مانند بلوط و گردو بسیار استقبال خواهند کرد.
  • خاکستری مات – سایه‌های تیره‌تر خاکستری نیز مورد توجه هستند. چه طراحی یک آشپزخانه سفید با تناژ خاکستری مات، چه ترکیب کابینت خاکستری با طراحی خاکی‎تر، در هر صورت این تناژ داغ خواهد بود! ظاهری مدرن دارد و بسیار شیک است.
طراحی داخلی مدرن آشپزخانه لویزان
طراحی مدرن آشپزخانه آشپزخانه سفید با تناژ خاکستری
  • آبی – ما سایه‎های بسیار پر جنب و جوش آبی را به عنوان “پاپ‎ترین” رنگ‎ها در طراحی آشپزخانه در نظر داریم. این تناژ ممکن است یک رنگ تمام عیار یا به عنوان یک رنگ برجسته برای یک جزیره یا هود باشد.
  • قرمز – در سال 2022 به انواع رنگ‌های گرم، غنی و قرمز توجه داشته باشید. به نظر می‌رسد قرمز اولین حضور خود را خواهد داشت، و این رنگی است که توجه را می‌طلبد. همچنین ممکن است سایه‌های قرمز را در کابینت‌های پایه یا جزایر آشپزخانه به‌ عنوان پاپ رنگ مشاهده نمایید.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

 

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button