بازسازی پروژه مسکونی قیطریه

بازسازی مسکونی قیطریه بار پذیرایی

موقعیت: تهران – قیطریه(شهرک سبحان)

سبک طراحی: نئوکلاسیک

متراژ: 180 مترمربع

زمان اجرا:1400

سال ساخت ساختمان: 1380

هزینه بازسازی: 1/600/000/000 تومان

طراحی داخلی پروژه قیطریه، در یکی از برج های شهرک سبحان با متراژ 180 متر مربع و به سبک نئوکلاسیک انجام شده است. با توجه به متراژ، سبک کاملا درست انتخاب شد. توصیه ما این است که سبک خانه خود را با توجه به متراژ انتخاب کنید. متراژهای زیر 130 مترمربع، مناسب سبک مدرن و مینیمال هستند نه کلاسیک و نه نئوکلاسیک.

طبق قوانین شهرک، ما برای طراحی این پروزه محدودیت های متفاوتی داشتیم. یکی از این محدودیت ها ساعت کاری بود که در روز 3 الی 4 ساعت مفید بیشتر نمی تونستیم کار کنیم، و بعد این بود که پنجره هایی که به تراس بازشو داشتند را به هیچ عنوان نمیتوانستیم جابجا یا ابعادشونو تغییر بدیم. بنابراین ما پلان هایی با توجه به شرایط طراحی کردیم و کارفرما بهترین چیدمان را انتخاب کرد. از جمله تغییرات مهم این پروژه جابجایی آشپزخانه و احداث یک سرویس در اتاق خواب و تبدیل شدن آن به مستر بود.

ما با افتخار می گوییم که طراحی های سه بعدی ما 100% قابلیت اجرا دارند.برای دیدن طرح های سه بعدی این پروژه کلیک کنید.

شروع این پروژه در مهر 1400 شروع و در فروردین 1401 تحویل کارفرما محترم گردید.

اقداماتی که تو این پروژه انجام گردید به شرح زیر می باشد:

جابجایی آشپزخانه ،لوله کشی و برقکشی مجدد کل واحد، قیرگونی برای چهار سرویس، اجرای سقف جدید با متریال کناف، اجرای سنگ اسلب برای بدنه و کف چهار سرویس،اجرای شیر آلات توکار و توالت وال هنگ برای چهار سرویس، اجرای روشوی ای پلی اورتان برای سرویس ها،  اجرای کابینت و کمد دیواری با متریال پلی اورتان، اجرای صفحه کابینت با متریال سنگ گرانیت برزیلی،کف سازی کل واحد با سنگ اسلب دهبید سایز 150، تعویض پنجره های آهنی به یو پی وی سی سه جداره، تعویض درب های داخلی و خارجی با متریال پلی اورتان، اجرای کلید پریز هوشمند کره ای، نقاشی مجدد کل واحد.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button