دکوراسیون لوکس

طراحی ناهارخوری به سبک مدرن نیکفرد طبقه بالا

دکوراسیون داخلی لوکس

دکوراسیون لوکس تعیین طراحی بر اساس ترجیحات شخصی متفاوت است. با این حال، تمام فضاهای داخلی سطح بالا بر روی عناصری متمرکز می‌شوند که راحتی، کیفیت، جزئیات و پیچیدگی را ارائه می‌دهند. این ظاهر ظریف است که طراحی لوکس را بسیار مطلوب می‌کند.

سبک دکوراسیون داخلی لوکس خود را تعریف کنید

تجمل‌گرایی یک امر ملکی نیست. این در واقع بیشتر یک حالت ذهنی است، فلسفه‌ای برای داشتن بهترین زندگی موجود. اندازه مهم نیست، اما حس استایل مهم است. حتی کوچک‌ترین استودیوها نیز وقتی طراحی داخلی سطح بالایی را به‌خوبی اجرا می‌کنند، می‌توانند با تجمل خیره شوند. یک طراحی داخلی سطح بالا باید به‌خوبی اجرا شود و بر کیفیت آن تأکید شود. درعین‌حال، نباید از شخصیت واقعی کاربر دور شود.

چه چیزی لوکس بودن را در طراحی داخلی تعریف می‌کند؟ همه خانه‌های درجه یک آن هاله خاص مشترک دارند که می‌توانید مستقیماً از ورودی آن را احساس کنید. این پیچیدگی، ظرافت، جزئیات، حس نسبت و برخی احساس متمایز است که زندگی آسان است. ازآنجایی‌که طراحی داخلی لوکس در تمام سبک‌های طراحی ظاهر می‌شود، اجزای آن بسیار گسترده هستند. زیبایی واقعاً در چشم بیننده است، پس انتخاب کنید که کدام استایل بیشتر به شما می‌آید.

طراحان دکوراسیون داخلی لوکس مغز متفکران پشت شکوه یک فضای مجلل هستند. آنها دارای تحصیلات و تجربه هستند تا به طور یکپارچه طراحی لوکس را با هر سبکی طراحی کنند. کار با یکی تضمین شده‌ترین راه برای تبدیل فضای شما به یک فضای داخلی سطح بالا از ابتدا تا انتها خواهد بود. یا، می‌توانید از کارهای تکمیل شده طراحان داخلی لوکس به عنوان الهام برای تقلید در خانه خود استفاده کنید.

مبلمان دکوراسیون منازل لوکس

مبلمان دکوراسیون منازل لوکس، بیانگر ذوق و سلیقه‌ی بالا و تمایل به شکوه و استثنایی بودن است. در این نوع دکوراسیون، مبلمان با طرح‌ها و جنس‌های بسیار با کیفیت و بارز برجسته‌ای انتخاب می‌شود.

منظره‌های منحصربه‌فرد، جزئیات دقیق، مصالح با کیفیت بالا و طرح‌های هنری، اجزای کلیدی مبلمان دکوراسیون منازل لوکس هستند. استفاده از چرم، مخمل، ساتن و سایر مواد گرانقیمت و شیک در ساخت مبلمان، الگویی است که در این نوع دکوراسیون مورد توجه قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، طرح و شکل مبلمان نیز در دکوراسیون منازل لوکس حائز اهمیت است. از مبلمان با طرح‌های هنری و منحصربه‌فرد، به همراه جزئیات دست‌ساز و طراحی شده با دقت و دل‌فریبی استفاده می‌شود. این نوع مبلمان زیبا، به فضای منزل لمسی از بزرگنمایی و طراوت می‌بخشد.

دکوراسیون منازل لوکس به خاطر جذابیت و استثنایی بودن خود، ذائقه و سلیقه افراد متمایزی را جلب می‌کند. استفاده از مبلمان دکوراسیون منازل لوکس، یک تجربه لوکس و شیک را برای ساکنان فراهم می‌کند و به منزل طراوت و جذابیتی ویژه می‌بخشد.

آنچه الهام‌بخش است را اجرا کنید

تجمل‌گرایی لذتی است و از خلاقیت، الهام و سفری برای رسیدن به هدف سرچشمه می‌گیرد. این نشان‌دهنده نهایت راحتی، هنر ناز کردن خود، لذت بردن است. وقتی از چیزهایی آگاه هستید که نیروی زندگی شما را جرقه می‌زند، طراحی داخلی سطح بالا یکی از راه‌های ادامه دادن آن است. شاید هنرمند درونی شما یک سرآشپز پنهان ستاره میشلن باشد که در یک آشپزخانه قدیمی به‌دام‌افتاده است؟ در این صورت، تغییر دکوراسیون آشپزخانه باکیفیت بالا منطقی است.

یا شاید شما میل به زمان خاصی برای خود دارید، فرصتی برای استراحت و تجدید قوا در آرامش؟ سپس تبدیل حمام خود به یک واحه آبگرم مجلل مطمئناً تفاوت را ایجاد می‌کند. از خواسته‌های قلبی خود به‌عنوان راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی لوکس خود استفاده کنید.

طراحی داخلی سرویس بهداشتی با وان ویلا فشم مدرن
طراحی داخلی لوکس و مدرن حمام

هر مرحله از فرآیند طراحی مهم است و هر دگرگونی عالی در طراحی داخلی لوکس با یک طرح خوب شروع می‌شود. در اینجا نکات تخصصی ما برای دو مورد از محبوب‌ترین اتاق‌های خانه آورده شده است.

طراحی اتاق نشیمن و دکوراسیون داخلی لوکس

جذابیت در جزئیات است، و هر عنصر باید بااحتیاط موردتوجه قرار گیرد، و با چیدمانی شروع شود که به همان اندازه که زیبایی‌شناسی دارد، کاربردی باشد. برای طراحی لوکس اتاق نشیمن، با انتخاب قطعات بزرگ‌تر که به‌تناسب فضا را پر می‌کنند، شروع کنید. در نهایت، انتخاب صحیح مواد تکمیل و دکور تصفیه شده باید ترکیب را بیشتر تقویت کند.

یک نقطه کانونی موثر در اطراف چیزی منحصربه‌فرد ایجاد کنید. به‌عنوان‌مثال، اگر یک شومینه دارید، آن را چاشنی کنید. رها کردن پنجره‌هایی که منظره‌ای دارند بدون درمان راهی مطمئن برای جلب‌توجه آن‌ها است. از طرف دیگر، یک دیوار تاکیدی یا یک دیوار گالری نیز یک راه‌حل عالی است.

از بافت برای افزودن گرما و ظرافت به اتاق‌خواب خود استفاده کنید، حتی اگر به طور کامل بازسازی نشده باشد. به یک فرش شیک، بالش‌های ابریشمی یا مخملی و یک پتوی ظریف و نرم فکر کنید. آینه‌هایی که تخت شما را قاب می‌کنند کمی فاکتور براق را اضافه می‌کنند و لامپ‌هایی که در جلو قرار می‌گیرند می‌توانند آن را بیشتر کنند. اگر فضای کف اتاق‌خواب شما محدود است، از ابزار عمودی‌ استفاده کنید و یک کمد زیبا و چشم‌نواز به آن اضافه کنید. حتی در دکوراسیون داخلی لوکس باید به اتاق­ها توجه ویژه داشته باشید.

کمدها و میزهای خواب می‌توانند ساده اما باکیفیت باشند و دارای جزئیات یا تجهیزات باشند. برای جلوگیری از پرکردن بیش از حد و هزینه‌های بیهوده، روی چند قطعه بیانیه تمرکز کنید. طراحی داخلی اتاق‌خواب لوکس همچنین به معنای فضایی قابل تنفس و سازماندهی شده و عاری از درهم‌وبرهمی است؛ بنابراین هیچ سیم برق، شارژر یا وسایل کوچک روزانه نباید مانعی ایجاد کند.

تکنیک های لازم در دکوراسیون لوکس

زرق‌وبرق

سبک طراحی داخلی لوکس نیاز به جلوه دادن کمی زرق و برق دارد جزئیات فلزی براق بر جذابیت اتاق تأکید می‌کنند و به‌خوبی با هر سبکی مطابقت دارند. طلا، نقره، برنج یا مس در ترکیب با پارچه‌های نرم و کامل مانند مخمل و ابریشم عالی عمل می‌کنند. آینه یا ژاکت می‌توانند پویایی اتاق را جذاب کنند، اما مراقب باشید و از آنها به‌اندازه کافی استفاده کنید.

سنگ مرمر طبیعی و اونیکس ذاتاً لوکس هستند و ارزش ماندگاری به خانه شما می‌بخشند. با بازی با نورها و بافت‌ها، می‌توانید ویژگی‌های منحصربه‌فرد و نقاط کانونی خیره‌کننده ایجاد کنید. در فضاهای مینیمالیستی، یک یا دو قطعه بیانی ازاین‌دست می‌توانند جادو کنند.

طراحی دیوار تی وی مدرن نیکفرد طبقه بالا
طراحی داخلی لوکس و مدرن دیوار تی وی

ایجاد بافت در دکوراسیون داخلی لوکس

بافت‌ها به خانه شما زیبایی و گرما می‌بخشند. به‌عنوان‌مثال ابریشم، مخمل، پشم و خز مصنوعی را در نظر بگیرید. یک فرش مجلل، صاف، شیک، یک پرتاب نرم و کوسن‌های مخملی در پارچه‌های مختلف راهی عالی برای معرفی مجموعه‌ای از بافت‌ها است. آنها همچنین به افزایش آرامش و ازبین‌بردن خطر طراحی بیش از حد سرد و کسل‌کننده خانه کمک می‌کنند.

اجرای رنگ‌های لوکس

یک پالت خنثی پیچیده است، درحالی‌که قرمز تیره، آبی سلطنتی، سیاه، بنفش و طلایی در طول تاریخ به‌عنوان رنگ‌های لوکس تثبیت شده‌اند. بنفش به طور سنتی با سلطنت و اشراف همراه است، به همین دلیل است که بسیاری آن را رنگ نهایی اسراف می‌دانند. بااین‌حال، اگرچه درست است که کارکردن با برخی از رنگ‌های سنتی افراد ثروتمند آسان‌تر است، طراحی دکوراسیون داخلی لوکس عالی می‌تواند هر رنگی را جذاب جلوه دهد.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازیم خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که هموناره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
پیمایش به بالا
Scroll to Top
Call Now Button