نئوکلاسیک سبکی بین مدرن و کلاسیک

آشپزخانه نئوکلاسیک زعفرانیه

سبک نئوکلاسیک در دکوراسیون، نه مدرنه نه کلاسیک!

نئوکلاسیک سبکی بین مدرن و کلاسیک!گاهی اوقات خیلی از ما نه سبک مدرن را برای دکوراسیونمان دوست داریم و نه سبک کلاسیک بنابراین به دنبال سبکی می گردیم که مابین این دو باشد، یعنی هم بتوانیم از عناصر و طراحی مدرن بهره ببریم و هم موتیف های کلاسیک را در نقاطی از دکوراسیون استفاده کنیم.

سبک نئوکلاسیک دقیقا همان سبکی است که به دنبالش می گردیم و می تواند نیاز ما را برطرف نماید.

آنچه سبک نئوکلاسیک را ازسبک کلاسیک متمایز می کند،استفاده از عناصر ساده و امروزی در طراحی داخلی می باشد.

در سبک کلاسیک طرح ها دارای جزئیات بسیار زیبا و پر نقش و نگارتر هستند،در صورتی که از ویژگی های دکوراسیون نئوکلاسیک می توان،به ظرافت بیشتر و طراحی های ساده تر و مینیمال تر اشاره کرد.

از مزیت های این سبک وجود آزادی عمل در انتخاب وسایل و اجسام دکوراتیو می باشد. در این سبک به راحتی می توانید المان های مختلف را از سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک را در کنار هم و به زیبایی ست کرد.

در سبک نئوکلاسیک می توان از مبلمان راحتی که از ویژگی های دکوراسیون مدرن می باشد به راحتی درکنار عناصر سبک کلاسیک و در اتاق نشیمن و یا جلوی تی وی روم استفاده کرد.

استفاده ازمبلمان مدرن با پارچه های ساده و تک رنگ در کنار کوسن های رنگی چین دار می تواند به خوبی نمایان گر سبک دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک می باشد.

همچنین استفاده از پارکت های چوبی ویا پارکت های لمینیت در کنار قالیچه ی مدرن و امروزی می تواند،نمای مدرنی در فضای کلاسیک اتاق نشیمن شما به وجود آورد.

دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل شهرک غرب
نئوکلاسیک سبکی بین مدرن و کلاسیک

رنگ در سبک نئوکلاسیک

به طور کلی سبک نئوکلاسیک از رنگ های روشن مانند کرم برای دیواره ها و تنالیته های میانی برای اشیای و سایر مبلمان به کار می برد.

رنگ هایی مانند سفید، زرد، خاکستری های میانه، تنالیته های آبی روشن و سبز کاربردی ترین رنگ های این سبک دکوراسیون می باشند.

یکی از نکات مهمی که طراحان داخلی برای دیزاین به سبک نئوکلاسیک توجه زیادی دارند این است که فلصله میان کنتراست پس زمینه و رنگ مبلمان حفظ شود.

شرکت خانه معماری عرشا با برند اختصاصی عرشا هوم، برگرفته از مهندسین مجرب عمران و معماری آماده خدمت رسانی در زمینه طراحی داخلی و خارجی ساختمان و کلیه امور مربوط به ساخت و ساز آپارتمان و ویلا، بازسازی و نوسازی ساختمان می‌باشد. یکی از اولین و مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید برای بازسازی خانه یا تعمیرات ساختمان خود انجام دهید، جمع کردن یک تیم حرفه ای است. برای انجام این کار،کسانی را انتخاب کنید که تجربه عالی در این زمینه دارند و می‌دانند با توجه به خواسته‌های شما چگونه خانه‌تان را به جایی تبدیل کنند که همواره آرزویش را دارید.

تیم طراحی شرکت عرشا هوم، از طراحی تا اجرای پروژه همراه شما می باشد تا بتوانید بهترین تصمیم جهت تغییر دکوراسیون و انتخاب مبلمان ، متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09122935747 - 02122291560


جهت استفاده از مشاوره رایگان عرشا هوم می‌توانید فرم زیر را پر کنید.
کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
Scroll to Top